AVUKAT ONUR KARAŞİN HAYATINI KAYBETTİ!

Bodrum’un tanınmış ve sevilen isimlerinden Avukat Onur Karaşin yaşamını yitirdi....

AVUKAT ONUR KARAŞİN HAYATINI KAYBETTİ!
Bodrum’un tanınmış ve sevilen isimlerinden Avukat Onur Karaşin yaşamını yitirdi.

Sabah saatlerinde Adliyeye giderek bir takım işleri tamamlayan Av. Onur Karaşin, öğle saatlerinde Cevat Şakir Caddesi üzerindeki bürosuna geldi. Burada bir anda fenalaşan Karaşin için hemen acil yardım ambulansı çağrıldı. Ambulans ile yakında bulunan Özel Bodrum Hastanesine götürülen Onur Karaşin, yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Edinilen ilk bilgilere göre beyin kanaması geçirmiş olabileceği öğrenilen Karaşin'in yakınları da acı haberi alınca hastaneye akın etti. Hastane bahçesinde görüştüğümüz Karaşin'in yakın dostu Dr. Kerim Cangır şunları söyledi:

"Bugün kötü birşey oldu. Arkadaşımız, abimiz, Bodrum'un yakından tanıdığı Avukat Onur Karaşin'i kaybettik. Öğleyin adliye dönüşünde bürosuna geldiğinde bir baş dönmesi olmuş. Hemen ambulans ile hastaneye kaldırılmış. Fakat kurtaramadık. Muhtemelen tansiyona bağlı beyin kanaması. Hepimizin başı sağolsun."

Avukat Karaşin Muğla Barosu Bodrum Temsilciliğine bağlı olarak serbest avukatlık yapıyordu. Bodrum'un ilk avukatlarından biri olan Karaşin'in evli ve bir çocuk babası
olduğu öğrenildi. Avukat Onur Karaşin 1974 Kıbrıs Barış Harekatında Astsubay olarak görev yaptı ve Gazi ünvanını aldı. Geçmişte Bodrumspor ve Kızılay Bodrum şubesi
yönetiminde de çeşitli görevler alan Karaşin’in cenazesinin, Gazi olması nedeni ile askeri törenle kaldırılması bekleniyor.

Onur Karaşin’in cenaze töreni 15 Eylül Salı günü öğle namazının ardından Adliye Camiinde (Belediye Meydanı) yapılacak. Karaşin Cenaze töreninin ardından ise Karaburgaz Mezarlığında toprağa verilecek.