Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:48:25' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:48:25' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658270

AVUSTURYA GÜNLERİ SONA ERDİ

BODRUM'da, 'Avusturya Günleri' kapsamındaki konserde, sahnede ilginç anlar yaşandı....

AVUSTURYA GÜNLERİ SONA ERDİ
BODRUM'da, 'Avusturya Günleri' kapsamındaki konserde, sahnede ilginç anlar yaşandı. Kiralık olarak getirilen piyanonun pedalında yaşanan arıza, bazı dinleyenlerin tepkisine neden oldu.

Bodrum Belediye Başkanlığı ve Avusturya Kültür Ofisi işbirliğinde Bodrum Ticaret Odası'nın katkılarıyla 'Bodrum'da Avusturya Günleri' etkinliği 'Duo Frühstück' konseri ile sona erdi. Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi'nde piyanist Clara Frühtsück ve viyolonsel sanatçısı Sophie Abraham ikilisinin sahne aldığı konser yaklaşık 1.5 saat sürdü. Tek bölümden oluştuğu belirtilen konserde, sanatçılar bis yapmayı beklerken dinleyenler ara verildiğini düşünerek salon dışına çıktı. Organizasyon görevlisi Baki Bilgili, dinleyenlerin ara verildiğini düşündüğünü belirtip durumu anlattığı sanatçılar konsantrasyonlarının bozulduğunu söyledi. Yapılan görüşmelerin ardından Sophie Abraham, izleyiciler istiyorsa tekrar sahneye çıkabileceklerini söyledi. Bu sırada piyanonun pedalında da bir sorun olduğu ortaya çıktı. Bir başka görevli talihsizlik yaşandığını belirtip salondaki dinleyenlere piyona pedalı ile ilgili durumu anlatarak biri solo diğeri de pedalsız olarak iki eserle konserin sona ereceğini duyurdu. Bir dinleyici "Bu konser piyanosu değil. Buraya doğru dürüst konser piyanosu alın. Rengi beyaz diye almışınız ama buraya yakışmamış" diyerek tepki gösterdi. Bu arada, konserde çıplak ayakla sahne alan piyanist Clara Frühtsück ile bir görevlinin piyonun altına eğilip arıza ile ilgili çabasında ilginç bir görüntü oluştu. Piyanonun kiralık olduğu anlaşılırken Baki Bilgili bir kez daha devreye girip "İlginiz için çok teşekkür ederiz" sözleri ile ortamı yumuşattı. Yaklaşık 120 kişinin dinlediği konser, salondan yükselen alkış sesleri eşliğinde tamamlandı.