SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:25:55' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:25:55' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=357checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=357update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661149

AYLARDIR TOZ TOPRAK İÇİNDELER!..

Çırkan Mahallesi’nde yaklaşık 4 ay önce su boruları döşemek için kazılan yolların...

AYLARDIR TOZ TOPRAK İÇİNDELER!..
Çırkan Mahallesi’nde yaklaşık 4 ay önce su boruları döşemek için kazılan yolların bir kısmı, henüz asfaltlanmadı. Mahallede sık sık su kesintileri de yaşanıyor.

Çırkan Mahallesi Timurhan Sokak ve Barbaros Hayrettin Sokak, yaklaşık 4 ay önce Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi(MUSKİ) tarafından su boruları döşemek için kazıldı. Bir buçuk ay önce çalışmalar tamamlanıp kazılan çukurlar kapatıldı. Kapatılan yerlerin bir kısmına asfaltlama yapılırken, kimi bölgelerde ise henüz asfaltlama yapılmadı. Barbaros Hayrettin Sokak üzerine dökülen toprak ve taşlarla da yol daraldı.

Kent Haber’e ulaşan mahalle sakinleri ise yaşadıkları duruma “Mart ayından bugüne kadar toz toprak içindeyiz. Bir buçuk ay önce çalışmalar bitti fakat bazı yerler asfaltlanmadı. Asfaltlanan yerler de düzgün değil, engebeli. Ayrıca mahallemizde sık sık su kesintileri yaşanıyor” diyerek isyan ediyor.

Belediyeden ümidi kesen kimi mahalle sakileri ise geçtiğimiz günlerde Barbaros Hayrettin Sokak’ta toprak ve taşlar dökülerek daraltılan yolu el arabası ve kürekle genişletmeye çalıştı.