Ayna'da 2 Renkli İsim...

Kent TV’de Alp Arbak'ın hazırlayıp sunduğu Ayna, bu hafta iki bölüm halinde iki renkli ismi konuk etti.

Ayna'da 2 Renkli İsim...
array(6) { ["banner_size_id"]=> int(2) ["campaign_id"]=> string(1) "2" ["banner"]=> string(46) "uploads/images/image_728x120_5e45cb14a1bad.jpg" ["banner_text"]=> string(21) "Altın İnşaat Yatay" ["banner_url"]=> string(32) "http://bodrumaltininsaat.com.tr/" ["banner_hash"]=> string(64) "49dc97531db27dc1a1812ea887e68b7b7d8a251097be3960b82b050889565216" }

Kent TV’de Alp Arbak'ın hazırlayıp sunduğu Ayna, bu hafta iki bölüm halinde iki renkli ismi konuk etti. Programın ilk bölümünde CHP'li Bodrum Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kocair, ikinci bölümünde ise FİFA Kokartlı ünlü eski Hakem Serdar Çakman, Alp Arbak'ın konuğu oldu.

Kent TV’de her Çarşamba saat 14.30’da yayınlanan Ayna programında bu hafta 2 konuk yer aldı. Gazeteci Alp Arbak’ın hazırlayıp sunduğu programın ilk konuğu CHP Bodrum Belediye Meclis üyesi Mehmet Kocair oldu. Sanılanın aksine Bodrum siyasetinin konuşulmadığı programda, Mehmet Kocair uzmanlık alanı olan Eğitim ve yönetim danışmanlığı hakkında bilgiler verdi. Gerek iş dünyasının, gerekse siyasetin eğitim ve yönetim konusunda teknoloji, tecrübe, bilgi konusunda sürekli kendilerini yenilemesi gerektiğini söyleyen Mehmet Kocair, bu yönde eğitimler verdiğini söyledi. Gençlerin kendi potansiyellerinin farkına varması gerektiğini söyleyen Kocair; “Verdiğimiz eğitimler iş dünyası dışında okullarımıza da yönelik. Bu eğitimlerde gördüğüm gençlerin kendi potansiyellerinin farkında olmadığı. Her anlamda bir amacınızın olması gerekir ve doğru yöntemlerle bu amacınıza ulaşmanız gerekir” dedi.

SERDAR ÇAKMAN’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Ayna programının 2. Bölümüne ise FIFA kokartlı ünlü eski hakem Serdar Çakman konuk oldu. Programda önemli açıklamalar yapan Çakman, gündeme damgasını vurdu. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’e 4 maç cezanın saat 19.05’de vermesini eleştiren Çakman, bu konuda niyetin iyi olmadığını söyledi. Futbol Federasyonu Disiplin ve Tahkim Kurulu’nun seçim kazanamayan bazı Ak Partili Belediye Başkan adayları, Aziz Yıldırım’ın ve Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ’ın avukatlarından oluştuğunu belirten deneyimli hakem, bu kurulda Galatasaraylı bir üye olmadığını, dolayısıyla Galatasaray’ın haklarının savunulmadığını iddia etti.

Hakemler hakkında da konuşan Serdar Çakman, hakemlerin bazılarının eyyam yaptığının kabul edilmesi gerektiğini ancak hakemlerin de bilerek isteyerek hata yapmayacağını, hakemin de insan olduğunun unutulmaması gerektiğini söyledi. Programın geri kalanının da Türk Futbolu ve Milli Takım konuşuldu.