AYNI BÖLGEDE ART ARDA İKİ KAZA!

Bodrum'da aynı bölgede dakikalar içerisinde meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı...

AYNI BÖLGEDE ART ARDA İKİ KAZA!
Bodrum'da aynı bölgede dakikalar içerisinde meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı iki ayrı trafik kazasında 1 kişi yaralandı, 5 otomobil hasar gördü.

İlk kaza önceki gün akşam üstü saatlerinde, Kıbrıs Şehitleri caddesi Jandarma kavşağında meydana geldi. Konacık istikametinden Bodrum'a doğru seyreden, Bodrum'un tanınmış işadamlarından Erhan Topanoğlu'nun kullandığı otomobile, Fahri Saçar'ın kullandığı 01 CJB 04 plakalı otomobil arkadan çarptı.

Çarpmanın etkisiyle Saçar'ın kullandığı otomobilde bulunan bir kişi yaralandı. Kolundan yaralanan kişiye olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahale etti. Yaralı daha sonra ambulansla Bodrum Devlet Hastanesine kaldırıldı. Topanoğlu, kaza nedeniyle kısa bir süre şok geçirdi. Her iki araçta da maddi hasar meydana gelirken polis ekipleri kazayla ilgili bölgede inceleme yaptı.

Karşı şeritte meydana gelen kaza ile çalışmalar sürerken bu kez Konacık istikametinde ikinci bir kaza daha yaşandı.Üç aracın karıştığı bu kazada yaralanan olmazken kazaya karışan araçlardan birinde bulunan ve korkan küçük çocuğu, annesi güçlükle sakinleştirebildi.

Meydana gelen kazalar yüzünden bölgede trafik bir süreliğine ağır işledi. Trafik ekipleri gerekli incelemelerini tamamladıktan sonra araçlar yoldan kaldırıldı ve trafik akışı normale döndü.