SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:14:45' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:14:45' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660267

BAĞIŞ: ATATÜRK İLE İLGİLİ NUTUK ATMIYORUZ

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ''Biz diğerleri gibi, Büyük Önder Mustafa...

BAĞIŞ: ATATÜRK İLE İLGİLİ NUTUK ATMIYORUZ
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, ''Biz diğerleri gibi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili nutuk atmıyoruz, onun hedeflerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz'' dedi. Dalaman'da partisinin seçim bürosunu ziyaretinde konuşan Egemen Bağış, iktidarlarının 7. yılında Türkiye'deki herkesin umudu olduklarını belirterek, ''7 yılı değerlendirdiğimizde anlatacak muazzam başarı hikayelerimiz var. Biz, diğer partiler gibi 80 yıl bu ülkede iktidar olup, iktidar ortağı olup, 80 yıllık parti olup anlatacak birşeyi olmayan partilerden değiliz. Biz, 7 yıllık bir partiyiz ama cumhuriyet tarihinde yapılan okulların yarısını AK Parti yapmıştır'' diye konuştu. Bağış, son 7 yıl içinde eğitim ve sağlık alanında önemli yatırımlar yaptıklarına işaret ederek, ''Türk lirasından 6 sıfırı atan biziz. Enflasyonu devraldığımız yüzde 50'lerden yüzde 7'lere kadar düşüren biziz. Kişi başına düşen geliri 3 bin 300 dolardan 9 bin 300 dolar'a çıkaran biziz. Ortalama, yılda 1 milyar dolar yabancı sermaye gelen ülkemize, doğrudan 20 milyar dolar yabancı yatırım getiren iktidar bizim iktidarımız oldu'' dedi. Bağış, daha sonra incelemelerde bulunmak üzere Muğla'ya hareket etti. Bağış'a, AK Parti Muğla Milletvekili Yüksel Özden ve AK Parti Muğla İl Başkanı Gültekin Akça eşlik ettiler. Egemen Bağış, ''Türkiye, artık askeri darbeler sonrası başbakanların asıldığı bir ülke değil. Türkiye gerçek bir demokrasi. Artık Türkiye, çetelerin yönettiği bir devlet de değil. Sizin seçtiğiniz halkın iradesini temsil eden bir demokratik iktidarla yönetilen bir ülke'' dedi. Muğla'nın Yerkesik beldesinde, partisinin seçim bürosunu ziyaretinde konuşan Egemen Bağış, bugün Türkiye'nin eskisi gibi ülke olmadığını belirterek, şöyle konuştu: ''Bugün Türkiye'de Nazım Hikmet'in vatandaşlığı iade ediliyor. 50 yıllık bir aradan sonra bütün Türkiye alkışlıyor ve kimse itiraz etmedi. Bu, geldiğimiz demokratik olgunluğun göstergesidir. Herkes 'Bravo, muhafazakar bir iktidar AK Parti iktidarı ama Nazım Hikmet gibi sol siyasete inanmış bir insanın vatandaşlığını, itibarını iade ediyor' dedi. Aynı şekilde bugün TRT-6 yayınlarına başladı. Türkiye'de hiç kimse bölünmedi, parçalanmadı, kavga etmedi."
-DÜNYADA YAŞANAN EKONOMİK KRİZ-
Konuşmasını, ''Bugün dünyada son yüzyılın en büyük ekonomik krizi yaşanıyor, Avrupa'da ve ABD'de bankaların hepsi zarar ediyor, batıyor'' diyerek sürdüren Bağış, şöyle devam etti: ''Öyle bir ekonomik altyapı sağladık ki Türkiye'de bir tek banka iflas etti mi' Hayır. Bütün bankalarımız 2008 yılı sonu itibarıyla kar etmiştir. Türk bankacılık sektörü 12 milyar dolar net kar yazmıştır 2008 yılı sonu itibariyle. Eskiden bir anayasa kitapçığı bir masanın bir ucundan öbür ucuna havalandığında yüzde 8 bin faiz ödeyen Türk milleti, bir gecede mal varlığını yarı yarıya kaybeden Türk milleti, dünyanın en büyük ekonomik krizine rağmen, komşusunda bir savaşın yaşanıyor olmasına rağmen, içeride cumhurbaşkanlığı krizi yaşanıyor olmasına rağmen, 3 seçim referandum yaşanmış olmasına rağmen, her 2 seçmenden 1'inin oyunu alan iktidar partisini kapamaya kalkan davalara rağmen, Türk ekonomisi dimdik ayaktadır. At sahibine göre kişner. Biz yönetmeyi biliyoruz.'' Bağış, Köyceğiz ilçesinde de seçim bürosunu ziyaret ederek partililere hitaben bir konuşma yaptı. Muğla'da ise basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulunan Bağış, daha sonra İzmir'e hareket etti.