Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 10:53:16' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 10:53:16' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=10 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657528

BARIŞ AKARSU BODRUM'DA ANILACAK

Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, 29 Haziran'da Bodrum'da Barış şarkıları...

BARIŞ AKARSU BODRUM'DA ANILACAK
Barış Akarsu'nun babası Selahattin Akarsu, 29 Haziran'da Bodrum'da Barış şarkıları söyleyeceklerini belirterek, "Ülkemizdeki binlerce ölüm kavşağının standartlara uygun hale getirilmesi için çağrıda bulunacağız" dedi. Selahattin Akarsu, Bodrum Kuytu Kafe'de düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklama, Şarkıcı Barış Akarsu'nun 29 Haziran 2007 tarihinde Bodrum Torba kavşağında trafik kazası geçirdiğini hatırlatarak, "Bu kazanın 5. gününde Barış'ımızı kaybettik. Barış'ın ölümü milyonları acıya ve gözyaşına boğdu. Acımızı içimize gömdük" dedi. Akarsu, Türkiye'de her yıl binlerce kişinin trafik kazalarında hayatını kaybettiğini veya yaralandığını kaydetti. Trafik kazalarında başka Barış'ların ölmemesi, başka anne ve babaların acı çekmemesi için 29 Haziran'da Bodrum'da Barış şarkıları söyleyeceklerini belirten Akarsu, "Trafik terörüne dikkat çekmek amacıyla 29 Haziran'da Bodrum'da Barış şarkıları söyleyeceğiz. Daha sonra Barış'ı kaza geçirdiği Torba kavşağına giderek buraya çiçekler bırakacağız. Ülkemizdeki binlerce ölüm kavşağının standartlara uygun hale getirilmesi için çağrıda bulunacağız" diye konuştu. Yetkililerce yapılan incelemede Torba Kavşağı'nın kusursuz bulunduğunu söyleyen Akarsu, şöyle konuştu:
"Aradan çok geçmeden aynı kavşakta 2 kişinin öldüğü ve 2 kişinin de yaralandığı haberlerini okuduk. Bu mu kusursuz kavşak! Bu kavşak artık Barış Akarsu ile anılıyor. Bu kavşak güvenli hale getirilene kadar, başka Barış'lar ölmesin, analar babalar ağlamasın diye mücadelemizi sürdüreceğiz."
Akarsu, tüm Bodrum halkına Barış Akarsu'ya göstermiş olduğu sevgi ve ilgiden dolayı teşekkür ettiğini belirterek, "Barış'ım Bodrum'u çok severdi. Malesef kendisini Bodrum'da kaybettik. Ama Barış'ımızın güzelliklerini hep beraber burada yaşatacağız" dedi. Akarsu, her yıl 4-5 ve 6 Temmuz tarihlerinde Barış Akarsu'nun ölümü nedeniyle Amasra'da "Barış Akarsu'yu Anma ve Yaşatma" etkinlikleri düzenleyeceklerini de kaydetti.