BAŞBAKAN'A GIYABİ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Bodrum Ak Parti gençlik kolları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 60....

BAŞBAKAN'A GIYABİ DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
Bodrum Ak Parti gençlik kolları tarafından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 60. doğum günü için düzenlenen kutlamada, hazırlanan pasta kesilerek doğum günü kutlandı.

Dilek balonunun da uçurulduğu kutlamaya katılarak pastayı kesen Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan, " gönüllerimizde yer eden uzun adamın, milletin adamının doğum günü. Nice, sağlıklı, huzurlu mutlu yıllar diliyorum" dedi.

Ak Parti Bodrum Gençlik Kolları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 60. doğum gününü kutladı. Ak Parti Seçim koordinasyon merkezinde gerçekleşen kutlamaya Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan, gençlik kolları başkanı Yavuz Şahin ve 50 yakın gençlik kolları üyeleri katıldı.

Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafının yanında, 'Uzun adam, büyük usta, ömrün uzun hedeflerimiz hep büyük olsun, Bodrum Ak Gençlik, nice 60 yaşlara' yazılı yaş pasta kesildi. Erdoğan'a partililerin 'Recep Tayyip Erdoğan' ve 'Dik dur eğilme bu millet seninle' diye tezahürat yaptı.

Bodrum Belediye Başkan Adayı Ali Server Yazgan, "Bugün genel başkanımız, sayın başbakanımız, sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın, büyük ustanın, gönüllerimizde yer eden uzun adamın, milletin adamının doğum günü. Nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllar diliyorum ona, milletiyle birlikte" açıklamasının ardından pastayı kesti. Yazgan kesilen pastayı partililere dağıttı.

Ali Server Yazgan, daha sonra gençlerle birlikte dilek balonu uçurmak istedi. Bu sırada Yazgan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hayır dualarını ve başarı dileklerini gönderdiğini belirtti. Yazgan, "İlk dileğimiz 30 Mart'ta zaferle çıkmak, seçimleri kazanmak" dedi.

Ak parti Bodrum belediye Başkanı Ali Server Yazgan ve gençlik kollarının uçurdukları balonlar renkli görüntülere sahne oldu.Yazgan, Pazar günü incelenme ve toplantılara katılmak üzere Muğla’ya gelecek olan Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın katılacağı mitinge vatandaşları da davet etti.