SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 19:55:58' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 19:55:58' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=19 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661210

BAŞBUĞ AKYARLAR'DA OYUNU KULLANDI

12. Cumhurbaşkanını seçen halk tüm yurtta olduğu gibi Bodrum'da da sandık başındaydı....

BAŞBUĞ AKYARLAR'DA OYUNU KULLANDI
12. Cumhurbaşkanını seçen halk tüm yurtta olduğu gibi Bodrum'da da sandık başındaydı. Vatandaşlık görevini yerine getirenlerden biride Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'du.

Eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ, eşi Sevim Başbuğ ile birlikte Akyarlar Mahallesi’ndeki Hacı Mahmut Tınaztepe Ortaokulu 1003 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

İlker Başbuğ, elinde kimliği ile kendisine sırasının gelmesini beklerken sandık görevlileri ile kısa süre sohbet etti.

Oy kullanma işlemi tamamladıktan sonra okuldan çıkan İlker Başbuğ gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başbuğ, "Vatandaşlık görevimi yerine getirdiğim için çok mutluyum. Tabi önümüzdeki günlerde Türkiye’yi zor günler bekliyor. Zor günler yaşayacağını değerlendiriyorum. Bu açıdan içinde bulunduğumuz Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını zor sürece olumlu katkılar yapmasını umuyorum ve bekliyorum. Cumhurbaşkanlığı seçiminde bir vatandaş olarak oyumu kullandığım için kendimi mutlu ve huzurlu hissediyorum. Önümüzdeki günlerdeki süreç Türkiye için zor günleri getirecek diye düşünüyorum. Bu açıdan cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının bu zor sürece olumlu katkılar yapmasını bekliyorum" dedi.

Açıklamanın ardından aracına binen Eski Genel Kurmay Başkanı alkışlar arasında okuldan ayrıldı.