Başkan Aras, Kent Ekranlarında Olacak

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, cuma akşamı Kent TV'de yayınlanan Açık Görüş programında gazeteci-yazar Ayhan Ongun’un sorularını yanıtlayacak.

Başkan Aras, Kent Ekranlarında Olacak

Bodrum Belediyesi'nin çalışmaları ve belediyenin kurumsal yapısında son günlerde yaşanan gelişmelere ilişkin gerçekleri en yetkili ağızdan dinlemek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir program olacak olan Açık Görüş, cuma akşamı saat 20:30'da Kent Tv ekranlarında olacak. Program online olarak Kent Medya Grubunun Facebook ve Youtube sosyal medya hesapları ile www.kenttv.net üzerinden de izlenebilecek.

 

Açık Görüş programının yapım ve sunumunu gerçekleştirecek olan Ayhan Ongun ilgiyle izleneceğini umduğumuz programla ilgili şunları söyledi;

“Yaklaşık 10 yıldır aralıksız 800'ün üzerinde program yaptım. Öyle sanıyorum en çok izlenecek programlardan biri bu olacak. Son günlerde Bodrum Belediyesi'nde yaşanan gelişmelerle ilgili kamuoyunun merak ettiği tüm konuları konuşacağız. Her zaman yaptığımız gibi olayları objektif değerlendirmek adına Ahmet Aras’ı programa davet ettik. Sayın Başkan tereddütsüz davetimizi kabul etti. Öyle sanıyorum tüm yaşananları neden-sonuç ilişkileri içerisinde anlatacağı gibi, bir anlamda 3 yıllık görev süresinin de bir değerlendirmesi olacak. Programın daha verimli olabilmesi ve gerçekleri öğrenmek adına izleyicilerimizden soru ve görüşlerini bekliyoruz.”

Programa izleyicilerimiz de sosyal medya hesaplarımız, [email protected] mail adresimiz veya 0554 238 48 22 numaralı telefona WhatsApp üzerinden yollayacakları sorularıyla katılabilir.