BAŞKAN DESTEĞİYLE KONACIKSPOR COŞTU…

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, İkinci Amatör Küme’de yer alan Konacıkspor...

BAŞKAN DESTEĞİYLE KONACIKSPOR COŞTU…
Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, İkinci Amatör Küme’de yer alan Konacıkspor ile Yalıçiftlik Spor arasında oynanan maçı taraftarlarla birlikte izleyerek, Konacıkspor’u yalnız bırakmadı.

İkinci Amatör Küme grup maçlarında karşı karşıya gelen Konacıkspor ile Yalıçiftlik Spor arasında oynanan maçı, Konacıkspor 3-0 kazandı.

Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ile Belediye Meclis Üyeleri, Konacıkspor Kulübü Başkanı Mehmet Melengeç ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHP Konacık Belde Başkanı Ecz. Burak Söğütlü maçı taraftarla birlikte izledi.

Maçın ilk düdüğü ile birlikte takımları lehinde tezahürata başlayan Konacıksporlu taraftarlar maç boyunca hiç susmadılar.

Konacıkspor takımının ve Kulüp Başkanının yanında olmak için Meclis Üyeleri ile birlikte maçı izlemeye geldiklerini belirten Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun şunları söyledi;

“İnşallah bugün burada iyi bir maç olacak. İyi bir lig diliyoruz, takımımızdan bugün galibiyet bekliyoruz. Bizler hem Konacık Belediyesi olarak hem de Belediye Başkanlığı olarak takımımızın ve kulübümüzün yanında her zaman destek olmaya devam edeceğiz. Maçı da izleyeceğiz, inşallah iyi bir maç olacak.”

Yalıçiftlik Spor ile oynanacak bu maçın kendileri için çok önemli olduğunu belirten Konacıkspor Kulübü Başkanı Mehmet Menengeç ise şunları söyledi,

“Bu maç bizim için çok önemli. Bunu da yenersek, şampiyonluğumuza bir adım daha yaklaşmış olacağız. Konacık Belediye Başkanımız her zaman bizim yanımızda ve bizlere hep destek veriyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.