BAŞKAN GÜNER HODRİ MEYDAN DEDİ

Şoförler odası için yarışan adaylar kampanyalarını tüm hızıyla sürdürürken heyecanda...

BAŞKAN GÜNER HODRİ MEYDAN DEDİ
Şoförler odası için yarışan adaylar kampanyalarını tüm hızıyla sürdürürken heyecanda giderek artıyor.Seçime startı ilk veren aday olan mevcut başkan Mehmet Güner’de esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Mehmet Güner son olarak Umurça kahvesinde seçmenlerine seslendi.
Konuşmasına yönetim kurulunu tanıtarak başlayan Güner, kampanyasının ana konusu olan ve her konuşmasının başında dile getirdiği korsan taşımacıkla mücadele sözünü yineledi.
Güner yaptığı konuşmada Şoförler odası başkan adaylarını eleştiren açıklamalarda bulundu. Bilgi kirliliğine son vereceğiz diyerek sözlerine başlayan Güner konuşmasını şöyle sürdürdü.
"Ekmek ve meslek mücadelesi ,bilgili ,birikimli,donanımlı,ve çıkar gözetmeyen, bağımsız ve bağlantısız kadrolarla yürütülür.Hayatım boyunca hep böyle yaşadım ve yaşamaya devam edeceğim.Hep böyle insanlarla çalıştım ve çalışmaya devam edeceğim.Yönetilen bir yönetici olmak benim kimliğimle hiçbir zaman bağdaşmadı.Hukukun üstünlüğüne hep inandım.Hep sorumlu olduğum kurumun üyelerine hesap vermeyi doğru buldum,öylede davrandım" dedi.
Güner konuşmasının sonunda diğer iki başkan adayına hodri meydan diyerek şöyle seslendi.
"Hepinize şu çağrıyı yapıyorum.Ben hazırım, diğer başkan adaylarını da benim karşıma çıkarın.Doğruları getireyim, yalan ve yanlışları anlatayım bilgi ve birikimimi sunayım ,adayların söyleyeceklerini dinleyeyim ve cevaplarını vereyim , yani size hesap vereyim.İstediğiniz ortamda konuşmaya hazırım" dedi