SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 19:58:05' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 19:58:05' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=19 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661210

BAŞKAN MEHMET TOSUN’A BİR PLAKET DAHA

Konacık Belediye Başkanı ve MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’a eğitime...

BAŞKAN MEHMET TOSUN’A BİR PLAKET DAHA
Konacık Belediye Başkanı ve MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’a eğitime vermiş olduğu desteklerden dolayı Yalıkavak Profilo Marina İlk – Orta öğretim Okulu tarafından plaket verildi.

Tosun’un çalışmaları her kesimden takdir toplamaya devam ediyor. Eğitimin ve eğitimcinin yanında olduğunu her fırsatta dile getiren Başkan Mehmet Tosun, Yarımada genelinde yaptığı okul ziyaretleri esnasında ya da okullardan gelen ihtiyaç taleplerini, imkanlar ölçüsünde çözüm üretmeye devam ediyor.

Yalıkavak Profilo Marina İlk ve Orta Öğretim Okulu yönetimi ile öğrenci velileri Konacık Belediye Başkanı, Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’a okullarına verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verdiler. Başkan Mehmet Tosun’a teşekkür plaketini takdim eden Okul Müdürü Tuna Turan; “Başkanımız bir dediğimizi iki etmeden hemen gerçekleştirdi. Sorunsuz bir okulda, sorunsuz bir sınıfta okuyan öğrenciler başarıya daha fazla odaklanıyor” diyerek, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’a eğitime verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür etti.

Şahsı ve Konacık Belediyesi olarak eğitime her zaman gereken desteği vermeye çalıştıklarını belirten Konacık Belediye Başkanı ve MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ise şunları söyledi:

“Çünkü bugünkü varlığımı, Belediye Başkanlığı boyunca yaptığımız hizmetleri önce aileme sonra ise öğretmenlerime borçluyum. Mumcular Kemer Köyü’nde dünyaya gelmiş bir kardeşiniz olarak, ilkokul öğretmenimin yönlendirme gayreti olmasaydı, köyde çiftçilik yapan bir kardeşiniz olacaktım. O günden itibaren ilkokul öğretmenimizin, ortaokul öğretmenimizin gayretleriyle, ailemizin destekleriyle eğitim ve öğretimi bitirdikten sonra Bodrum’a geri dönüp Bodrum siyasetinde insanlarımıza seçenek sunduk. Akabinde de Konacık Belediye Başkanlığı görevini o günden bu güne yürütüyorum. Benim için eğitim ve öğretim kurumları bu derece önemlidir. Bugünkü hayatımdaki konumumu, hizmet edebilme gayretimi, çabamı öğretmenlerime borçluyum. Ülkemiz insanları olarak, Bodrumlular olarak eğitime önem vermemiz gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bugün nesillerimizi iyi geliştirip geleceğe hazırlamazsak, yarınlarımızı yönetemeyiz. Ben eğitim - öğretim için her zaman yanınızdayım. Bundan sonraki süreçte de Bodrumlu hemşehrilerimizin, sizlerin, eğitim ve öğretim camiasındaki öğretmenlerimizin emrinde hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. Ben de sizlere çok teşekkür ediyorum.”