Basketbolda Sezon Başlıyor

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi’nde 2022-2023 sezonunun ilk müsabakası, Bitez’deki Bodrum Spor Salonu’nda Çağdaş Bodrum Spor ile Samsunspor arasında oynanacak karşılaşma ile başlıyor. Bölgesel ligde mücadele edecek Bodrum Karya Basketbol Kulübü’nün ise rakipleri belli oldu.

Basketbolda Sezon Başlıyor

Geçen sene ilk sezonunda Misli.Com Türkiye Basketbol Ligi’ne yükselme başarısı gösteren Çağdaş Bodrum Spor Basketbol Takımı, bu sezon da yeni kadrosuyla oldukça iddialı. Bodrumlu gençlerin spora ilgilerinin artması ve teşvik edilmesi; yetenekli sporcuların ise ihtiyaç duydukları imkanlarla desteklenmeleri için alt yapı kadrolarına da yatırım yapan Çağdaş Bodrum Spor, yeni sezon öncesi alt yapı seçmelerini de tamamladı. 

Bu sene yeni hedefi Süper Lig olarak belirleyen Çağdaş Bodrum Spor Kulübü, ligdeki ilk maçını 7 Ekim Cuma Günü saat 18.00’de Bitez Bodrum Spor Salonu’nda Samsunspor ile oynayacak. 

BODRUM KARYA'NIN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

2022-2023 sezonunda Türkiye Kadınlar Basketbol Bölgesel liginde mücadele edecek Bodrum Karya, C Grubunda yer alıyor. Şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Bodrum Karya önümüzdeki hafta sezon açılışını yapacak. Temsilcimizin gruptaki rakipleri; İzmir Büyükşehir Belediyesi, Menemen Belediyesi, Burhaniye Belediyesi ve Bandırma Basketbol.