SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 16:57:18' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 16:57:18' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=16 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660267

Bayram Oasis'te Dolu Dolu Geçti...

Oasis’te Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler, renkli görüntülere sahne oldu. 

Bayram Oasis'te Dolu Dolu Geçti...
Oasis Avm'de bayram boyunca çeşitli etkinlikler vardı

Oasis’te Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikler, renkli görüntülere sahne oldu. 

Ramazan Bayramı’nda ilçedeki pek çok mekan çeşitli programlar hazırlarken, AVM’lerde de çeşitli etkinlikler gerçekleştirildi. Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi de misafirlerine dolu dolu bir program hazırladı. 

AVM’yi ziyaret eden çocuklar, çeşitli çocuk atölyeleri, geçmişten günümüze sokak oyunları, maskotlar ve yüz boyama aktiviteleri ile keyifli dakikalar geçirdi. Miniklerin en çok ilgi gösterdiği etkinliklerden biri de köpük balon gösterisi oldu. Çocukları da gösteriye dahil ederek yapılan köpük balon gösterisinde minikler büyük keyif aldı. 

AVM içerisinde çocukların yanı sıra yetişkinler için de program hazırlandı. Oasis Sahne’de Bodrum’un sevilen müzik gruplarının müzik dinletileri beğeni topladı. Oasis Sahne’de 7 Haziran Cuma Günü Tunayt, 8 Haziran Cumartesi günü de Party People müzik dinletisi sunacak. 

Alışveriş merkezi içerisindeki seçkin markaların da bayrama özel indirimleri oldu. Ziyaretçiler, eğlencenin yanı sıra alışverişin keyfini de bu bayramda Oasis’te yaşadı. 

Halkla İlişkiler Yöneticisi Derya İlçi Koçbaşlı, Kent Haber’e yaptığı açıklamada misafirleri ile birlikte dolu dolu bir bayram geçirdiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“Oasis ailesi olarak öncelikle herkese iyi bayramlar diliyoruz. 3 gün boyunca Oasis’te dolu dolu bir program geçirdik. Canlı müzikler, geleneksel sokak oyunları, köpük balon gösterisi gibi pek çok etkinliğimiz oldu ve bu etkinliklerimiz çok ilgi gördü. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz.”