Bazı Kemikler Daha Bulundu!

Bodrum’da geçtiğimiz hafta bir insan kafatasının bulunduğu tersane çevresinde yine bazı kemik parçaları bulundu. Kemikler incelenmesi için Adli Tıp Kurumu'na yollandı...

Bazı Kemikler Daha Bulundu!

Geçen Perşembe günü İçmeler'de faaliyet gösteren bir tersanenin bahçesine bir köpek insan kafatası getirmişti. Köpeğin getirdiği insan kafatasını gören tersane yetkilileri olayı hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri kafatasını incelenmesi için bölgeden aldı. 

Bedenin geri kalanının bulunması için Muğla İl Jandarma, Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ve Muğla 911 ekipleri, kadavra köpeğinin desteğiyle arazide arama yaptı ancak aramalardan bir sonuç elde edilemedi. 

Dün tersaneye 50 metre mesafede bir kemiğin daha bulunduğu, bugün de bölgedeki köpeklerin yine bir kemik getirdiği öğrenildi. Polis ekiplerince bölgeden alınan ve bir insana ait olup olmadığını henüz bilinmeyen kemikler, incelenmek üzere Adli Tıp Kurumuna gönderildi. 

Güvenlik kuvvetleri bulunan kafatasının İçmeler mevkisindeki boyacılık yaptığı tersanede yaşayan ve 2019 yılı Aralık ayı sonunda arkasında hiçbir iz bırakmadan ortadan kaybolan 36 yaşındaki Mehmet Ali Koran’ın olabileceği ifade etmiş ve araştırmalarını bu yönde yoğunlaştırmıştı. 

Öte yandan ATV’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı ekibinin de konuya yoğunlaşmak için Bodrum’a geldiği bildirildi.