Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 04:38:28' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 04:38:28' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=392checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=04 and campaign_id=392update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658147

Beklenen Oldu, Şekerdağ Gitti!..

İYİ Parti Muğla İl Yönetimindeki istifalar İl Başkanı İncilay Şekerdağ'ı koltuğundan etti. Partiden ihraç edilen Ümit Özdağ'a verdiği destekle, parti tabanında tepki çeken Şekerdağ'ın İl Başkanlığı sona erdi.

Beklenen Oldu, Şekerdağ Gitti!..

Yaptığı açıklamalar sonrası İYİ Parti'den ihraç edilip, dün verilen mahkeme kararı ile partisine geri dönen Ümit Özdağ'ın Muğla İYİ Parti İl Başkanlığı'na bugün yapacağı ziyaret, partide büyük bir krize neden oldu. Yaşanan gelişmelerin ardından 51 üyeden oluşan İYİ Parti Muğla İl Yönetim Kurulu üyeleri, İl Başkanı İncilay Şekerdağ'ı suçlayarak görevlerinden istifa etti. Yönetim Kurulu üyelerinin istifa etmesi ile il yönetimi ve Şekerdağ'ın başkanlığı lav oldu.

Görevlerinden istifa eden yönetim kurulu üyeleri konuyla ilgili yazılı bir basın açıklaması yayınladı. Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Yörenti imzası ile paylaşılan açıklamada, "İyi Parti Muğla İl Başkanı İncilay Şekerdağ'ın bir süredir yönetime danışmadan bazı kararlar alması, özellikle de kamuoyuna yansayan partimizi karıştırmaya, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'in yürüttüğü 'Cesurlar' haraketini sekteye uğratmaya çalıştığı Ümit Özdağ meselesinde de yönetimin fikrini önemsememiş kişisel karar almıştır. İncilay hanım, dün Ümit Özdağ'ın bir nevi teşekkür etmek için partimizi ziyarete geleceğini bildirmesi üzerine itirazlarımızı dile getirdik. Biz bugüne kadar bu kararı düzeltmesini veya en azından yönetimi toplayarak bizlerle istişare etmesini bekledik. Fakat hiçbir şekilde bunu yapmadı. İyi Parti Muğla camiasının bunu haketmediğini düşünerek 51 arkadaşımızla beraber yönetimden istifa etmiş bulunmaktayız. İstifa dilekçelerimizi Genel Merkeze ve Dernekler Masasına ulaştırdık. Biz Muğla camiası olarak Sayın Genel Başkanımızın yanındayız" ifadelerine yer verildi.

İYİ Parti Muğla İL Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, ise Hamle Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "İl Başkanlığımız Metin Ergun'a biat eden teşkilat üyeleri tarafından kapatılmıştır. Yerine Metin Ergun'u vekil yapma partisi kurulmuştur. Muğlamıza hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Ümit Özdağ'ın parti tabanında büyük tepkilere neden olan açıklamaları sonrası, partiden ihraç edilmesi ile ilgili imza vermeyen tek il başkanı başkanı olan ve Özdağ'ın partiden ihracı sonrasında bile sosyal medyada gönderilerini beğenip paylaşan Şekerdağ'ın tavrı dikkat çekiyordu. Şekerdağ'ın bu duruşu parti tabanında tepkilere neden oluyor ve önümüzdeki günlerde koltuğunu kaybedeceği bekleniyordu.