Belediye Çalışanı Virüse Yenildi!

27 yaşındaki Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ve ses sanatçısı Hamza Özkaraca, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi.

Belediye Çalışanı Virüse Yenildi!

Fethiye’de yaşayan ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü'nde çalışan, ses sanatçısı 27 yaşındaki Hamza Özkaraca iki hafta önce yüksek ateş nedeni ile Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. 

Koronavirüse yakalandığı tespit edilen Özkaraca'nın tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yaşamını yitirdiği öğrenildi.

“İLK KAYBIMIZI VERDİK!”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, yaşamını yitiren Özkaraca için bir mesaj paylaşarak şunları dile getirdi:

“Muğla Büyükşehir Belediyesi ailemizin değerli bir ferdini kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. MUSKİ Fethiye 6. Bölge Şefliği'mizde çalışmakta olan güler yüzlü evladımız Hamza Özkaraca'yı koronavirüs nedeni ile kaybettik ve ilk kaybımızı ne yazık ki verdik. Hamza evladımıza Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun.”

Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir de yaptığı açıklamada "Fethiyemizin sevilen siması, Yönetim Kurulu Üyemiz Behzat Özkaraca’nın yeğeni Hamza Özkaraca kardeşimizin genç yaşta beklenmedik vefatı bizi derinden üzdü. Merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun." ifadelerini kullandı.