BELİZİA OTEL YENİLENDİ…

Güray Group Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Aydın, Bodrum İçmeler'deki Belizia Otel'in...

BELİZİA OTEL YENİLENDİ…
Güray Group Yönetim Kurulu Başkanı Gürel Aydın, Bodrum İçmeler'deki Belizia Otel'in işletmesini 7 yıllığına alarak bu oteli Bodrum Holiday Resort & Spa adıyla baştan yarattı. Bodrum'un en büyük oteli, yepyeni bir konseptle Bodrum tutkunlarının hizmetine girdi: '2 artı 1 odalarda ev rahatlığı, 5 yıldız konforu.'

124 dönüm arazi üzerine kurulu tesiste, 400 metre uzunluğunda bir sahil bulunuyor. İskeleler ve localar, otel konuklarına deniz keyfi yaptırmak için tasarlanmış.Havuz tutkunları için 4 ayrı havuz, su eğlencesine düşkün her yaştan konuk için de aqua park unutulmamış. Otelin büyük bir araziye konumlanmasından dolayı her aktivite alanında, yeme içme hizmeti sunan snack bar ve cafeler düşünülmüş. Kulüp odaları, lobisi, spa aqua ve anfi tiyatrosu tamamiyle yenilenen tesis, yaz akşamları için çok özel aydınlatma sistemleriyle donatılmış.
ODA BÜYÜKLÜKLERİ 95 METREKAREYE KADAR ÇIKIYOR

441 odadan oluşan Bodrum Holiday Resort Spa Hotel, kulüp ve otel bölümü olmak üzere iki farklı konseptte hizmet veriyor.Tesisin en dikkat çeken yanı, Bodrum’daki oteller içindeki en büyük odalara sahip olması… Neredeyse kendi başına bir daire büyüklüğünde olan otel odaları, 35 metrekareden başlayıp 95 metrekareye kadar çıkan 2 artı 1 konseptinde tasarlanmış.
BODRUM'UN KÜÇÜK BİR KOPYASI....

Tesisteki konsept, Bodrum mavisi üzerine kurulmuş. Sahilde ve kulüp odalarında mavi ve beyaz renkleri kullanılıyor.Özellikle mavi ve beyaz renklerle bezenen 148 kulüp odası, Bodrum’un küçük bir minyatürü gibi... Neredeyse otelin tüm odalarında, Ege Denizi’nin eşsiz manzarası ayaklarınızın altındaymış gibi hissediyorsunuz.
PANORAMİK MANZARA EŞLİĞİNDE YEMEK KEYFİ

1100 kişilik kapasiteye sahip ana restoran, gurme keyfi yanı sıra eşsiz manzarasıyla da konukları büyülüyor. Restoranın her noktasından deniz görülebiliyor. Özellikle gün batımındaki panoramik manzara, eşsiz tatlarla birleşip akşam yemeğinizi çok daha keyifli hale dönüştürüyor. Tesiste; özel balık tarifleri, İtalyan mutfağından örnekler ve uluslararası tatların sunulduğu üç 'A la carte' restoran da misafirlere ücretsiz olarak hizmet veriyor.

İşletme Müdürü Serdar Sarıl, "Bodrum dünyanın en güzel destinasyonlarından biri. Bizim amacımız Bodrum'a ve Türk turizmine katkı sağlamaktır. Bu amaçla çalışmalarımızı her zaman bu yönde yürütüp kaliteyi yüksek tutacağız" dedi.