BEŞİKTAŞLILAR GÖDEKMERDAN'I ZİYARET ETTİ

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet...

BEŞİKTAŞLILAR GÖDEKMERDAN'I ZİYARET ETTİ
Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti. Kendisi de sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Kaymakam Gödekmerdan, yeni yönetime başarılar diledi. Ziyarete Başkan Macit Oğuzata, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Göğerçin, Ramazan Aydınlı, Birol Ahi, Evren Genç, Mehmet Dağoğlu, Yasemin Başaran ve Ali Akın katıldılar.

Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Macit Oğuzata yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

"Yeni yönetimden arkadaşlarımla birlikte Beşiktaş taraftarı olan Kaymakamımıza ziyarette bulunmak istedik, sağ olsun kendileri bizi kabul ettiler. Bodrum Beşiktaşlılar Derneği olarak olumlu çalışmalara imza atmak için yönetime talip olduk. İnşallah hep birlikte güzel projeler yapacağız. Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Gödekmerdan ise ziyaretle ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi;

"Yeni yönetime başarılar diliyorum. Bodrum Beşiktaşlılar Derneği olarak sportif faaliyetlerin yanında sosyal projelerle de topluma faydalı işler yapılması gerekli. İnanıyorum ki sizler Beşiktaşlılık duruşu ile çok çalışacak ve Beşiktaş taraftarlarının Bodrum’da da örnek olmasını sağlayacaksınız. Sizleri tebrik ediyorum. Bende bir Beşiktaş taraftarı olarak, topluma faydalı yapılacak her projede yanınızda olacağım” dedi.