BEŞİKTAŞLILAR KAHVALTIDA BULUŞTU

16 Haziran tarihinde yapılacak olan BJK Olağan Genel Kongresindeki yeni yönetimin...

BEŞİKTAŞLILAR KAHVALTIDA BULUŞTU
16 Haziran tarihinde yapılacak olan BJK Olağan Genel Kongresindeki yeni yönetimin seçimlerinde, Fikret Orman'ın başkanlığında yönetime yeniden aday olan 2. Başkan Ahmet Nur Çebi, Bodrum'daki kongre üyeleri ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Gözem kafede düzenlenen sabah kahvaltısına, Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi ile beraber, eski yöneticilerden turizmci Sinan Vardar, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Semih Nalbantoğlu ve aralarında Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire'nin de olduğu kongre üyeleri katıldı.

Çebi, göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları hizmetleri, ileriye yönelik olarak yapılması gerekenleri ve Beşiktaşlıların en çok merak ettikleri İnönü stadı ile ilgili yapılan çalışmaları anlattı. Kongre üyelerinin bütün sorularına net bir şekilde cevap veren Çebi, Beşiktaş'ın içinde bulunduğu mali sıkıntılardan kurtulabilmesi için en az bir yıla daha ihtiyaç olduğunu söyledi.

İnönü Stadının hem yıkım, hemde inşaat ruhsatlarını aldıklarını ifade eden Ahmet Nur Çebi yaklaşık bir buçuk yıl sonra 41 bin kişilik yeni stadın yapımının tamamlanacağını söyledi.

Toplantı hakkında Kent Haber'e açıklamalarda bulunan Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Semih Nalbantoğlu, 16 Haziran tarihinde İstanbul'da olağan genel kurul olduğunu, kulüp ile ilgili sorularını, öğrenmek istedikleri konuları soru-cevap şeklinde yeni yönetim için de aday olan 2. Başkan Ahmet Nur Çebi ile konuştuklarını ve bilgilendirildiklerini ifade etti.