BEYLER KOCA KÖYCEĞİZ'DE

Demokrat Parti Milletvekili Aday Adayı Beyler Koca milletvekilliği seçimleri için...

BEYLER KOCA KÖYCEĞİZ'DE
Demokrat Parti Milletvekili Aday Adayı Beyler Koca milletvekilliği seçimleri için Fethiye ve ilçelerinde delegeler ile bir araya gelip kongrelere katılıyor.

Katıldığı kongre ve toplantılardan gördüğü ilgiden memnun olduğu gözlenen Koca bu gün Köyceğiz'de yapılan ilçe kongresinde seçmenlerine çok önemli mesajlar verdi.

Demokrat Parti Muğla İl Başkanı Erdal Eroğlu'nun divan başkanlığı yaptığı kongreye Demokrat Parti Muğla Milletvekili Aday Adayı Beyler Koca ve Mehmet Yılmaz, Demokrat Parti Köyceğiz İlçe Başkanı Hüsamettin Çelik ve çoğunluğu bayan delegelerden oluşan geniş katılımlı bir kongre gerçekleşti.

Kongrede söz alan Koca Türkiye'nin Demokrat Partiye ihtiyacı olduğunu belirterek şunları kaydetti " Allah izin verirse sizlerin oyları ve gücü sayesinde şu andaki mevcut iktidarı yıkıp Kıratımızı şahlandıracağız. Demokrat Partimiz her zaman ülkemize yön veren bir parti olmuştur. Bende partim için üzerime düşen görevi gururla yapıp Muğla'nın bayrağını Ankara'da dalgalandıracağım " dedi.

Konuşmaları sık sık alkışlarla kesilen Koca " Sizler çok onurlu bir partinin neferlerisiniz, 12 Haziran seçimlerinde herkesin üzerine düşen görevi en iyi şekilde yapması gerekmektedir. Mevcut iktidarın yasaklamalarından ve zorbalıklarından kurtulmak için herkesin oyları Demokrat Partiye" dedi.