BEYLER KOCA TANITIM KOKTEYLİ DÜZENLEDİ

Demokrat Parti Bodrum İlçe Başkanlığı 12 Haziran genel seçimlerinde milletvekili...

BEYLER KOCA TANITIM KOKTEYLİ DÜZENLEDİ
Demokrat Parti Bodrum İlçe Başkanlığı 12 Haziran genel seçimlerinde milletvekili aday tanıtımı kokteyli düzenledi.

Gümbet Belediye Kafeteryasında gerçekleşen kokteylde Gümüşlük Belediye Başkanı DP’li Mehmet Tire, Bodrum Belediye Başkanı DP’li Mehmet Kocadon, Bitez Belediye başkanı CHP’li İbrahim Çömez, DP Bodrum İlçe Başkanı Nihal İmbat Güler, DP’den 4.sıra Muğla Milletvekillerinden Oktay Yöntem, Turgutreis Belediyesi eski Başkanı Ali Server Yazgan ile Bodrum’da siyaset ve iş dünyasının ileri gelenleri bir araya geldi.

DP’den 2.sıra Muğla milletvekili adayı olan Beyler Koca basına ve Bodrum’a tanıtıldı.

Emekli Öğretmen olan Beyler Koca, uzun yıllar Bodrum Öğretmen evi müdürlüğü yaptı. 2004 yılında Turgutreis Belediye Başkanlığına adaylığını koydu. Az bir oyla Belediye başkanlığını kaçırdı. Bodrum’da 2008 yılında yapılan kongre ile ilçe başkanlığı görevine getirilen Beyler Koca 3 yıla yakın Bodrum’da ilçe başkanlığı görevini üstlendi. Bodrum’da parti çalışmaları ile yerel seçimlerde Bodrum’da Bodrum Belediyesi başta olmak üzere 4 belediye kazandıran Beyler Koca ayrıca geçtiğimiz yıl Anap ve DYP birleşmesinde önemli bir rol üstlendi. Evli ve Bir çocuk babası olan Koca tanıtım kokteylinde Yaptığı konuşmada Bodrum’dan ve Bodrumlulardan destek istedi.

Koca, “Bu sevda sizin bu sevda bizim” diyerek başladığı konuşmasında şunları kaydeti:
“Türkiye sevdalıları hoş geldiniz. Biliyorsunuz Bodrum’dan hiçbir parti aday çıkaramamıştır. Tüm Bodrumdan, Bodrumlulardan ve Muğla’dan destek istiyorum. Bana oyunuzu vererek genel merkezlere mesaj vermeliler, Bodrum’dan aday çıkartmadığınıza göre size oy yok,bundan mesaj çıkartmaları gerek. Ben özellikle Cumhuriyete sahip çıkacağıma söz veriyorum, Bodrum’un Muğla’nın tüm ilçe ve köylerinin sorunlarına sahip çıkacağımın sözünü veriyorum. Desteklerinizi ve oyunuzu istiyorum.”