Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 11:54:38' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 11:54:38' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=11 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658384

Bilgi; 'Bodrum Göz Göre Göre Batıyor!'

Bodrum’da esnaf, turizmci ve vatandaşları ziyaretlere devam eden MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, yerinde gözlemlediği sorunlar hakkında yaptığı açıklamada, Bodrum için durumun iç açıcı olmadığını söyledi.

Bilgi; 'Bodrum Göz Göre Göre Batıyor!'

MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, esnaf, turizmci, işadamı ve vatandaşlarla yapmış olduğu görüşmelerden sonra kendisine iletilen sorunları yerinde gözlemlemeye devam ediyor. Başkan Bilgi, vatandaşların kendisine yerel yönetimlerden yeteri kadar hizmet alamadığını söylediğini, artık esnaf ve turizmcinin Bodrum’dan umudunu kesmeye başladığını söyledi. Yol sorununa dikkat çeken Bilgi; “pandemi, küresel kriz zaten iş dünyasına büyük zarar verdi. Bodrum’da birkaç ay iş yapmayı planlayan esnaf ise bir türlü bitirilemeyen çalışmalar yüzünden son derece mağdur. Ramazan Bayramı’nı ümitle bekleyenler, büyük hayal kırıklığına uğradı. Birkaç yüz metre yapılan asfaltı sanki bütün Bodrum’u kapladı algısıyla yayan yerel yönetime vatandaşlarımız çok tepkili. Bodrum’un yolları artık kötünün de ötesinde, cana kastetmeye başladı. Bayrama bu rezil yollarla girdik. Sezon başladı ama birkaç yama, göstermelik birkaç çalışma dışında Bodrum’un tamamını kapsayan bir çalışma maalesef yok. O kadar çok şikayet alıyoruz ki tüm yarımadayı bu şikayetlerden sonra 15-20 kere dolaştık. Göz göre göre Bodrum’un bu duruma düşmesini içimize sindiremiyoruz” dedi.

DENİZLERİMİZ PLAJLARIMIZ PİS! SU SORUNU HAD SAFHADA!

Bodrum’un bu tarihe kadar çoktan hazır olması gerektiğini ancak bırakın hazır olmayı, daha da kötüye gittiğini söyleyen İbrahim Bilgi; “yol kenarları leş gibi. Kuru ve yabani otlar insan boyunda. Plajlar pis. Arıtma sorunundan dolayı denizlerimiz kirleniyor. Hanutçuluk aldı başını gidiyor. Daha sezon tam olarak başlamadan, su sorunu baş göstermeye başladı. Biz bu Bodrum’da nasıl turizm yapacağız? Turizmci gündüz vakti turistleri Bodrum’a getirmek istemiyor, çünkü Bodrum’un bu durumundan onlar utanıyor! Maalesef Bodrum göz göre göre batıyor. Fakat birkaç süslü laf dışında doğru dürüst hiçbir hizmet yok. Böyle giderse birkaç yıl sonra Bodrum kalmayacak” dedi.

Bunca olumsuzluğu Bodrum olarak hepimizin yaşadığını, dolayısıyla hepimizin sorumlu olduğunu hatırlatan MHP Bodrum İlçe Başkanı İbrahim Bilgi, açıklamasını destek çağrısını yineleyerek “Belli ki bu iş yerel yönetimle olacak gibi değil. Bir an önce güçlerimizi Bodrum için birleştirmeliyiz. O yüzden ısrarla inatla yardıma hazır olduğumuzu, telefonlarımızın 24 saat açık olduğunu belirtmek istiyoruz. Bodrum batıyor ve biz bu duruma seyirci olmaya kahroluyoruz” ifadeleriyle sonlandırdı.