Bill Gates’in Kızı Bodrum’da Tatilde...

Microsoft'un kurucusu milyarder Bill Gates'in, geçen yıl Bodrum'a geldiği "Lana" isimli süperyat, Cennet Koyu'nda bu kez Gates'in kızı Jennifer ile objektiflere yansıdı.

Bill Gates’in Kızı Bodrum’da Tatilde...

Önceki gün yata davet edilen misafirler dikkat çekici bir şekilde karşılandı. O sırada ünlü iş adamının geçtiğimiz yıl evlenen kızı Jennifer'ın da yata geldiği anlaşıldı.

Mega yatta çalışan tüm personelin, konukları karşılamak için merdivenlere sıralandığı görüldü. Misafirler, adeta tören havasında bir kutlama ile karşılandı.

Geçtiğimiz yıl profesyonel at binicisi Nayel Nassar (31) ile nikah masasına oturan Jennifer Gates (26), süperyata girerken objektiflere yansıdı.

Bill Gates’in kızı Jennifer Gates, Mısırlı Müslüman jokey Nayel Nassar ile 2021'in ekim ayında evlendi. Çift, önce imam nikahı ardından resmi nikah kıydırdı. 300 seçkin davetlinin katıldığı düğün töreni için 2 milyon dolar harcandı.

Gates çiftinin en büyük çocuğu olan 26 yaşındaki Jennifer Gates, 31 yaşındaki profesyonel at binicisi olan Nayel Nassar ile Stanford Üniversitesi'nde okurken tanışmıştı.