Bilun Dohmen’e Hırsızlık Şoku!..

Bodrum’da yaşayan eski manken Bilun Dohmen, iddiaya göre 3 ay önce evine aldığı bir şahıs tarafından soyuldu.

Bilun Dohmen’e Hırsızlık Şoku!..

Avrupa ve Türkiye'de sayısız defilede boy gösteren ünlü manken Bilun Dohmen, uzun süredir Bodrum’da sakin bir hayat yaşıyor. Dohmen, Gündoğan Mahallesi’ndeki villasına 3 ay önce aldığı arkadaşı tarafından soyulduğunu ifade ederek, yaklaşık 100 bin Lira değerindeki eşyasının çalındığını söyledi. 

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Dohmen, “Arkadaşlar ben akıllanmayacağım. Yine üzülüp evime insanları alıyorum. Başıma gelmeyen kalmadı. Yedirip içirip nankörlük görmek insana çok koyuyor. 3 ay evimde yedirip içirip cebine para koyduğum binlerce lira para harcadığım, arkadaşlarımın da yardım ettiği kişi tarafından mağdur edildim. Dünden beri jandarmalardayım evim soyuldu, kapılar kırıldı, evde bulunan değerli herşey çalındı. Tek sevindirici şey parmak izleri çok net aşağı yukarı kim olduğu biliniyor. Bekleyip görelim. Şu anda soruşturma devam ettiği için kim olduğunu söyleyemiyorum. Ama yüzde doksan dokuz kim olduğu hepimizce bilinen bir durum. Son sözüm aman bu kişiden uzak durun” dedi. 

Kent Haber’in telefonla ulaştığı Bilun Dohmen, “Dünden beri ağlıyorum. Değerli mücevherlerim, saatlerim, ruhsatlı silahlarım çalındı. Yaklaşık 100 bin TL’lik eşyam çalındı. Ben bu şahsı evime almıştım. Ben de o evde değil, aşağıdaki evimde kalıyordum. Evi onun soyduğuna eminim. Evin anahtarı onda vardı. Sanki evde hırsızlık olmuş süsü vermek için, başka biri kapıyı kırarak içeri girmiş süsü vermek için kapılar kırılmış. Çekiç, levye, bıçak kapının önündeydi. Bu ayrıca basit bir hırsızlık değil, bana gözdağı vermek de istiyor” şeklinde konuştu.