Bir Günlük Gelir Ortakentspor'a...

Bitez Dondurma'nın Ortakent şubesi bir günlük gelirini Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağışlayarak kulübe destek verdi. 

Bir Günlük Gelir Ortakentspor'a...

Bitez Dondurma'nın Ortakent şubesi bir günlük gelirini, bazı ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlamak amacıyla Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağışlayarak kulübe destek verdi. 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlenen etkinlikle Ortakent-Yahşi Sahili’nde hizmet veren Ortakent Bitez Dondurma, bir günlük gelirini Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağışladı. Yapılan bağışla, altyapı sporcularına antrenman kıyafetleri alınacağı belirtildi. 

Kulübün genç başkanı Kanat Özsert, kendilerine bağışta bulunan işletmeye teşekkür ederek şunları söyledi:

“Biz kulüp olarak bizim yanımızda olan, bizi destekleyen Ortakent Bitez Dondurma işletmecisi Lokman Bey ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyoruz. Biz altyapı anlamında çok iyi gidiyoruz. U11 ligindeki takımımız ligin bitimine 2 hafta kala namağlup şampiyon oldu. Kalan 2 maçımızı da kazanarak ligi namağlup tamamlamayı hedefliyoruz. Diğer yaş gruplarımız da liglerinde başarılı bir şekilde yollarına devam ediyorlar. Ortakent Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü olarak bizim amacımız iyi birey, iyi vatandaş ve iyi futbolcular yetiştirmek. Bugün elde edilecek gelirlerle altyapı sporcularımızın tamamına antrenman kıyafeti yaptırmayı düşünüyoruz. Buradan bütün sporcuların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

Firmanın işletmecisi Lokman Yüksel de “Herkesin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun. Bu anlamlı günde mahallemizin takımının yanında olduğumuzu, onlara destek verdiğimizi hissettirmek istedik” dedi.