SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 18:57:56' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 18:57:56' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=18 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661158

BİRİ MOTOSİKLETLİ, DİĞERİ TÜFEKLİ İKİ TORBACI YAKALANDI

Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Bodrum Grup Amirliği ekiplerince...

BİRİ MOTOSİKLETLİ, DİĞERİ TÜFEKLİ İKİ TORBACI YAKALANDI
Muğla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Bodrum Grup Amirliği ekiplerince düzenlenen iki ayrı operasyon iki torbacı gözaltına alındı.

Bodrum KOM ekipleri aldıkları bir duyum üzerine başlattıkları çalışmalar neticesinde Konacık Mahallesinde operasyon düzenledi. Ş. B. K. isimli şüpheliyi üzerinde bir miktar esrar maddesi ile yakalayan ekipler, şüphelinin evinde de arama yaptı. Evde yapılan aramada bir miktar esrar maddesinin yanı sıra hassas terazi, ruhsatsız bir av tüfeği ile bir adet pompalı tüfekle, çok sayıda fişek ele geçirdi.

Şüpheli işlemlerinin ardından uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adliyeye sevk edildi.

Bodrum KOM ekipleri gerçekleştirdikleri bir diğer operasyonda ise motosikletle torbacılık yapan bir şahsı gözaltına aldı. Operasyon, ilçede motosiklet ile uyuşturucu satışı yaptığı öğrenilen Z.A. isimli şüphelinin takibe alınması ile başladı. Şüpheliyi durduran ekipler motosikletin bagaj bölümünde bir kısmı satışa hazır olan 237 gr. esrar maddesi ile bir adet hassas terazi ele geçirdi.

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Z. A. Uyuşturucu madde ticareti yapmaktan tutuklandı.