Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 06:31:09' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 06:31:09' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=06 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658200

BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ'NDEN 17 ARALIK EYLEMİ!

Bodrum'da yaklaşık 150 kişi, ellerinde tencere, ayakkabı kutuları, çeşitli slogan...

BİRLEŞİK HAZİRAN HAREKETİ'NDEN 17 ARALIK EYLEMİ!
Bodrum'da yaklaşık 150 kişi, ellerinde tencere, ayakkabı kutuları, çeşitli slogan ve karikatürlerin olduğu dövizler ile “Hırsız Var” adını verdikleri eylemle meydana çıktı.

Bodrum’da Birleşik Haziran Hareketi Forumu tarafından düzenlenen eyleme, Bodrum CHP İlçe Örgütü de destek verdi. Akşam saat 18:00’de başlayan ve polisin geniş güvenlik önlemleri aldığı eyleme yaklaşık 150 kişi katılırken, katılımcıların bir bölümünün siyah maske takması dikkat çekti.

17 Aralık 2013 tarihinde aralarında 4 bakanın yakınlarının da olduğu bazı şüphelilere yönelik yapılan operasyonun yıldönümünde, yaşananları protesto etmek için Bodrum Belediye meydanında toplananlar ellerinde, hükumeti ve dönemin başbakanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştiren çok sayıda sloganın yazılı olduğu pankartlar taşıdılar. Üzerinde sloganların yazılı olduğu pankartlar dışında, özellikle sosyal medyada paylaşılan karikatürleri taşıyan eylemciler, sık sık “Hırsız Var, Kaçıyor Yakalayın”, “Sarayda Hırsız Var”, “Her Yer direniş Her Yer taksim“ sloganları attı. Bazı eylemcilerin ise metal tabak ve çatal ile sloganlara tempo tuttuğu gözlendi.

Eylemi organize eden Bodrum Haziran Hareketinin sözcülerinden Ferdi Arıbaş hazırlanan basın açıklamasını okudu. Grubun hazırladığı Basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

"Dört devlet bakanının ve çocuklarının yanı sıra, dönemin başbakanı ile oğlu ve iktidara yakın bir çok kişinin adının karıştığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının üzerinden bir yıl geçti. AKP iktidarı kamu kaynaklarını kimlere nasıl talan ettirdiğini bütün çıplaklığıyla ortaya seren operasyonların üstünü örtmek unutturmak için bir yıldan beri elinden geleni yapmakta. Takke düştü kel göründü. AKP ve avanesi soruşturmayı yürüten savcıyı görevden alarak yavuz hırsız rolünü hiç sıkılmadan oynamaya devam etti. Yıllarca kol kola yürüdüğü cemaate topu atıp, mağdur edebiyatını, suni gündemlerle ve ellerine bulaşan kanları etrafa saça saça sürdürmeye devam etti ve hala devam ettirmektedir. Hukukun işlemediği yerde biz varız. Korkmalısınız biz halkız dedik ve demeye devam ediyoruz. İşçilerin kanları üzerinden yükselen kar hırsına dur demek için buradayız. Hırsızlar haftası kutlu olsun" dedi.

Basın açıklaması Selda Bağcan’ın 'Yuh' isimli şarkısının çalınması ile sona erdi. Gurup alkışlarla protestolarının tamamlayıp sessizce dağıldı.