Birlikte Başaracağız Bodrum...

Bodrum'da faaliyet gösteren May Reklam Ajansı'nın kurucusu Ayşegül Ülkü'nün sözlerini yazdığı, Bodrumlu müzisyenler Hamza ve Bahar'ın bestelediği "Birlikte Başaracağız Bodrum" adlı şarkıya çekilen klip, sosyal medyada ilgiyle karşılanıyor.

Birlikte Başaracağız Bodrum...

Dünyayı saran yeni nesil Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında konulan kısıtlamalar yavaş yavaş kalkarken, Bodrum iş hayatının aktörleri de üzerindeki moral bozukluğunu atmaya çalışıyor. Çok hareketli bir turizm sezonu yaşamayı hayal ederken, salgın nedeniyle gerek Bodrum halkının gerekse Bodrum esnafın Mart ayı itibari ile durgun bir sürece girdiğini belirten Ayşegül Ülkü, birlikten kuvvet doğar diyerek bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade etti. 

Ülkü, sözlerini yazdığı şarkıya çekilen kliple ilgili yaptığı açıklamada; "Covid-19 Pandemisi'nde normalleşme sürecine başladığımız bu dönemde herkesi yeniden heyecanlandırmak ve Bodrum'u alıştığı canlılığa kavuşturmak için böyle bir video çektik. Profesyonel olarak müzik yapan arkadaşlarımız Hamza ve Bahar ile konuşarak projeden bahsettik. Sözlerini yazdığımız şarkımızın müziği ve aranjesini Hamza ve Bahar gerçekleştirdi. Umut dolu günlerdeyiz, özlem dolu eski günlere döneceğimiz saatlerdeyiz. Bir arada, gönül gönüle hep birlikte başaracağız. Mutlu yüzlerimiz, heyecanla çarpan kalplerimiz, sımsıkı tutuşan ellerimiz… Şimdi sevdiklerimize sarılabilmek, misafirlerimizi ağırlayabilmek için kişisel sorumluluklarımızı yerine getirme zamanı. Cennet Bodrumumuza sahip çıkma zamanı, haydi Bodrum birlikte başarma zamanı" dedi. 

Ayşegül Ülkü, Bodrum'da yaşayan, Bodrum'u seven ve Bodrum'a tutkulu herkesin, Bodrum'u özledikleri günlerine kavuşturmak için projelerine destek olmaya çağırdı.