SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 16:24:14' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 16:24:14' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=16 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661078

Birol Kaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

Dün akşam tedavi gördüğü hastanede yaşama veda eden Birol Kaya, bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Birol Kaya Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bir dönem Bodrumspor ve Karşıyaka Spor Kulübü’nde basketbol oynayan ve uzun yıllardır Bodrum’da restoran işletmeciliği yapan 47 yaşındaki Birol Kaya, bir süre önce cilt kanserine yakalanmıştı. İlerleyen rahatsızlığının metaztaslara da neden olduğu öğrenilen ve vefatından önceki son 3 gün Acıbadem Bodrum Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan Kaya, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Birol Kaya’nın ölümü sevenlerini üzüntüye boğdu. Kaya için bugün öğle namazının ardından Yeniköy Camii’nde bir cenaze töreni düzenlendi. Törene ailesi ve yakınlarının yanı sıra çok sayıda seveni katıldı. 

Kılınan cenaze namazının ardından Birol Kaya’nın cenazesi Karaburgaz Mezarlığı’nda toprağa verildi.