Bisikletli Çocuğa Motosiklet Çarptı!

Bodrum’da motosikletle bisikletin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı. Mahalle sakinleri sık sık kazaların meydana gelen caddede önlem alınması için imza toplamaya hazırlanıyor.

Bisikletli Çocuğa Motosiklet Çarptı!

Kaza, Yalıkavak Geriş Mahallesi'nde, Geriş Caddesi üzerinde yaşandı. Cadde üzerindeki Süleyman Diken Evleri’nden Geriş Caddesi’ne bisikleti ile çıkan 10 yaşlarındaki Kıvanç Diken isimli çocuğa cadde üzerinde seyreden bir motosiklet çarptı. 

Çarpışma sonrası motosikletin sürücüsü ve motosiklette yolcu olarak bulunan bir kişi ile bisikletli çocuk, düşerek yola savruldu. Kaza mahalline sevk edilen ambulanslara alınan yaralılar, hastaneye kaldırılıp tedavi altına alındı. 

Yaralılardan bisikletli çocuk Kıvanç Diken’in topuğunda çatlama, bilek ve dizinde ise hafif yaralanma olduğu, motosikletteki bir kişinin ayağından yaralandığı öğrenildi. Motosikletteki diğer kişinin ise kaburgasının kırılıp ciğerine battığı ve hastane tedavisinin devam ettiği kaydedildi. 

Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı. 

Öte yandan caddede araçların hızlı seyretmesinden dolayı sık sık kaza yaşandığını ifade eden mahalle sakinleri, belediyenin yolda hız düşürücü önlemler alması gerektiğini ifade etti.