BODER, DÜNYA ŞAMPİYONUNU AĞIRLADI

Türkiye'yi, Macaristan’da düzenlenen "Laser Gençler Dünya Şampiyonası"nda başarıyla...

BODER, DÜNYA ŞAMPİYONUNU AĞIRLADI
Türkiye'yi, Macaristan’da düzenlenen "Laser Gençler Dünya Şampiyonası"nda başarıyla temsil eden 17 yaşındaki Anıl Çetin onuruna bir akşam yemeği daveti verildi.

Bodrum Otelciler ve Pansiyoncular Derneği BODER tarafından, Bitez Okaliptus Otelde düzenlenen akşam yemeğine, BODER Başkanı Halil Özyurt, yönetim kurulu üyeleri, Anıl Çetin, ailesi ve antrenörü Serdar Çiçek katıldı.

7-14 Temmuz tarihleri arasında Macaristan’ın Balaton gölünde düzenlenen Laser Dünya Yelken Şampiyonası’nda büyük başarı elde eden Anıl Çetin için hazırlanan plaket ve tablet bilgisayar hediye edildi.

BODER Başkanı Halil Özyurt'un elinde plaketini alan Anıl Çetin, "Bu daveti organize eden Bodrum Otelciler Derneğine teşekkür ediyorum. Gerçekten çok onur verici bir davranış, herkese teşekkür ederim" diyerek duygularını ifade etti.

Dernek Başkanı Halil Özyurt ise "Genç bir arkadaşımız kendi özverili çalışmaları ile Macaristan'da düzenlenen yarışmada dünya şampiyonu oldu. Bodrum için Türkiye'nin tanıtımı için çok önemli bir başarı. Türk Bayrağını göklerde dalgalandırttı, İstiklal Marşımızı bütün dünyaya dinletti" şeklinde konuştu.

BODER Başkanı Halil Özyurt daha sonra, Bodrum tanıtımına kalitesi ve hizmeti ile en güzel katkıyı sağladıklarını belirttiği Marina Vista ve Zeytin Ada Otel Genel Müdürlerine birer teşekkür belgesi verdi. Açıklamaların ve plaket merasiminin ardından hep birlikte akşam yemeği yenildi.