BODRUM 5M MİGROS MAĞAZASI AÇILDI…

Bodrumda bir hipermarket daha hizmete girdi. Migros markasının alan ve ürün çeşidi...

BODRUM 5M MİGROS MAĞAZASI AÇILDI…
Bodrumda bir hipermarket daha hizmete girdi. Migros markasının alan ve ürün çeşidi olarak olarak en büyük mağaza konsepti olan 5M Migros Bodrum mağazası düzenlenen açılış töreniyle müşterilerine kapılarını açtı.

Konacık Beldesi Beylikkırlar mevkiinde bugün sabah saatlerinde kapılarını açan 5M Migros, birbirinden değişik ve zengin ürünleriyle Bodrum’da hizmet verecek.

Bodrum merkezde ki ikinci Migros mağazası ve Bodrum’daki mevcut süpermarketlerin en büyüğü olan 5M Migros’un açılışını Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun yaptı.

Açılışa Bodrumlu vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Açılışın ardından canlı müzik grubunun çaldığı hareketli müzik parçaları ile müşteriler marketi gezerek ürünleri inceledi.

Açılışa katılan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, Bitez Belediye Başkanı İbrahim Çömez, Gündoğan Belediye Başkanı İbrahim Bilgi ve diğer yetkililer, işletme yetkililerinden bilgiler aldılar.