SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 15:36:31' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 15:36:31' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=15 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661058

BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI SONUÇLANDI

26-29 Mayıs Tarihleri arasında yapılan Bodrum Belediye Başkanlığı Kupası İlköğretim...

BODRUM BELEDİYE BAŞKANLIĞI KUPASI SONUÇLANDI
26-29 Mayıs Tarihleri arasında yapılan Bodrum Belediye Başkanlığı Kupası İlköğretim Okulları arası Basketbol Turnuvası Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya spor salonunda yapılan tören ile son buldu. Töreni yaklaşık 300 kişi izledi.

Bodrum Belediye Başkan Vekili Hüseyin Yıldızhan’ın ödüllerini verdiği törende Küçük Kızlar Kategorisinde 1.liği Umurça İlköğretim Okulu, 2.liği Atatürk İlköğretim Okulu 3.lüğü ise Hüseyin Boyacı İlköğretim Okulu aldı. Turgutreis İlköğretim Okulu’nun 45 kişilik Karadeniz Yöresi oyunları ile dans gösterilerinin yapıldığı turnuvada Küçük Erkekler Kategorisinde ise 1.liği Bitez Gülümser Danacı İlköğretim Okulu, 2.liği Marmara Koleji, 3.lüğü ise Atatürk İlköğretim Okulu aldı. Ayrıca turnuva sonun en skorer oyunculara da birer kupa verildi. Küçük kızlarda en skorer isim Aysel Cengiz olurken, erkeklerde Mert Çangır turnuvanın en skorer isimleri oldu. Bodrum’dan 7 Mumcular’dan 1 okulun katıldığı turnuva da 2009 – 2010 Kulüpler arası il birinciliğini alan Bodrum Belediyesi Bodrum Spor takımına da kupasını Bodrum Belediye Başkan Vekili Hüseyin Yıldızhan verdi.

Yıldızhan yaptığı konuşmada “Burada düzenlenen turnuvaya katılan, emeği geçen ilköğretim okullarımızın müdürlerine, beden eğitimi öğretmenlerimize, antrenörlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Buraya gelip büyük bir mücadele ile bizlere takım ruhunu yansıtan tüm oyuncularımızı da tebrik ediyorum. Gelecek sene tekrar edeceğimizi turnuvamızda sizleri aramızda tekrar görmek istiyoruz. Biz Bodrum Belediyesi olarak spora emek veren herkesin destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.