Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:15:37' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:15:37' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=453checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=453update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657473

BODRUM BELEDİYE MEYDANINDA EYLEM

Yolsuzluk ve rüşvet operasyonları sonrası bir çok şehirde düzenlenen ve hükumeti...

BODRUM BELEDİYE MEYDANINDA EYLEM
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonları sonrası bir çok şehirde düzenlenen ve hükumeti İstifaya çağıran eylemlere Bodrum'dan da destek geldi. Bodrum Belediye Meydanı'nda toplanan yaklaşık 120 kişi ellerinde taşıdıkları dövizler ve attıkları sloganlar ile hükümeti istifaya çağırdı.

Gezi dayanışması adına bir basın açıklaması okuyan İskender Doğer, Gezi Parkı'ndaki sürecin devam edeceğini belirterek, şunları söyledi:

"Tüm ilerici, yurtsever, halkçı güçler, Haziran ayında hükümet istifa diye sokağa dökülenler, yolsuzluk da, yoksulluk da istemiyoruz diyenler, işçiler, işsizler, öğrenciler, emekliler, aydınlar. Yeter artık. Bu hükümetin tek bir gün daha işbaşında olması insanlığa hakarettir, onurumuzun ayaklar altına alınmasıdır. ABD yada Avrupalı güçler istedi diye değil, halk istedi diye gitmeli bu hükümet. Giderken de Amerikancı, gerici, karanlık, herşeyi zenginlere yontan zihniyeti de beraberinde götürmeli. İşte bu nedenle bu akşam cemaat değil, Halk istiyor hükümet istafa demek için toplandık" dedi.

Atılan sloganlar eşliğinde konuşmasına devam eden Doğer, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Şimdi AKP projesinin sahipleri çöküşünü gördükleri projeyi bitiriyorlar. Yumuşak geçiş peşindeler. Biteni bitirenin göndermemesi için kendileri götürüyorlar. Yok öyle diyoruz. Göndermek bizim hakkımız. Son noktayı halkın koyması gerekmektedir. Geçmiş dönemin analizine takılıp kalmış olanlar hala bir gitsin de sonrasına bakarız diyebilirler. Oysa ki gidişiyle sonrasının parlatılarak halka altın tepside lütuf gibi sunulması aynı anda olacaktır. Güller divanında yer kapmak için reddetmedi bu halk diktatörü. Buradan bir kez daha haykırıyoruz. En demokratik, doğal hakkımızı, diktatörü düşürme hakkımız talep ediyoruz. Derhal hükümet istifa etmeli ve son noktayı halk koymalı" dedi.

Yaklaşık 40 dakika süren eylem, Bodrum'da devam eden fırtınanın yağmura dönmesi ile son buldu.