BODRUM BELEDİYESİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Bodrum Belediye Başkanlığı halkla ilişkiler servisinde geçtiğimiz Haziran ayında...

BODRUM BELEDİYESİNDE GÖREV DEĞİŞİMİ
Bodrum Belediye Başkanlığı halkla ilişkiler servisinde geçtiğimiz Haziran ayında 7 personelin, iyi çalışmadıkları ve işlerini ciddiye almadıkları için görev yerleri değiştirilmiş ve birimin başına Bodrum'da birçok insan tarafından "abe Hüseyin" olarak tanınan Hüseyin Öztopal getirilmişti.

Hüseyin Öztopal altı aylık hizmetinin ardından görevinden alınarak yerine Hürriyet gazetesinden emekli olan Özer Ahıska isimli deneyimli bir gazetecinin getirildiği öğrenildi.

Emekli olduktan sonra Bodrum'a yerleşen deneyimli gazetecinin Kocadon tarafından Bodrum Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'ne getirildiği ifade edildi.

Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Mehmet Kocadon, göreve yeni birisinin geldiğini belirterek şunları söyledi:

"Kendisi ulusal basında gayet deneyimli bir arkadaşımız. Bize yardımcı olacak, çünkü gerçekten Bodrum Belediyesi şu anda Türkiye geneline baktığımızda gerçekten çok iyi çalışan bir belediye. Örnek alınması gereken bir durumdayız şu anda. Özellikle belediye vatandaş işbirliğini çok iyi sağlamış durumdayız. Gördüğünüz gibi Bodrum'un her tarafında çalışmamız var, esnafımız müthiş destek veriyor, halkımız müthiş destek veriyor. Bu bizi mutlu ediyor ve daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Biz çalışmalarımızın hem Bodrum halkının hem de Türkiye'nin duyması yönünde biraz daha profesyonelce hakla ilişkileri devreye sokmak istedik. Şu anda Özer Bey görevinin başında" dedi.