BODRUM GALATASARAYLILAR DERNEĞİ GENEL KURUL YAPTI

Bodrum Galatasaray Taraftarlar Derneği 2. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Genel kurulda...

BODRUM GALATASARAYLILAR DERNEĞİ GENEL KURUL YAPTI
Bodrum Galatasaray Taraftarlar Derneği 2. Olağan Genel Kurulu’nu yaptı. Genel kurulda Fatih Efe, başkanlık bayrağını Gündüz Nalbantoğlu’ndan devraldı.

2015 yılında kurulan derneğin 2. Olağan Genel Kurulu, Bodrum Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantı yeter çoğunluğunun sağlanmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan genel kurulda divan heyeti oluşturuldu. Ardından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması, müzakere edilmesi ve oylanması, Denetim Kurulu Raporunun okunması, müzakere edilmesi ve oylanması yapıldı.

Tek liste ile gidilen seçimde İnşaat Mühendisi Fatih Efe oybirliği ile derneğin başkanlığına seçildi.

Derneğin amaçlarının gerçekleştirilmesinde yararlanılmak üzere ve Derneğe sürekli gelir temin etmek amacı ile iktisadi işletme açmak ve bu amacın gerçekleştirilmesi için gerekli her türlü işlemi (ihtiyaç duyulan taşınır, taşınmaz mal satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek ve taşınmazlar üzerinde ayni hak tesis etmek) yapmak için yönetim kurulunun yetkilendirilmesi konusu da oybirliği ile kabul edildi.

Başkanlığa seçilen Fatih Efe, derneğin kurucu başkanı Gündüz Nalbantoğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

Genel kurul sonunda bir konuşma yapan Fatih Efe, derneğin geçtiğimiz dönem güzel çalışmalara imza attığını belirterek şunları dile getirdi:

“Yeni bir dernek olarak eksiklerimiz var. Öncelikle lokal eksiğimiz var. Galatasaray Store’u daha ulaşılabilir bir noktaya getirmek. Bununla ilgili görüşmelerimiz sürüyor. Bu sene zor şartlarda şampiyonluk elde ettik. Bodrum’da bu şampiyonluğu en iyi şekilde kutlayacağız. Gerek başkanımız, gerekse de Fatih Hocamız bizimle beraber olacaklar. Şu anda bunun için çalışıyoruz. Bayram öncesinde çeşitli branşlarda kazandığımız 3 şampiyonluk kupamız Bodrum’a gelecek ve bir hafta burada olacak. Yönetim kurulu üyeleri olarak derneğimizi bir üst noktaya taşımak için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Bizden sonra bu bayrağı alacak arkadaşlara güzel bir şekilde teslim edeceğiz” dedi.