BODRUM İHTİSAS KIZ VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızlar Bölge birinciliği voleybol...

BODRUM İHTİSAS KIZ VOLEYBOL TAKIMI TÜRKİYE FİNALLERİNDE
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızlar Bölge birinciliği voleybol karşılaşmasında Bodrum İhtisas Spor Kulübü, İzmir Menemen Belediye Spor kulübünü 3-0 yenerek Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Aydın, Denizli, Manisa il birincileri ve İzmir il dördüncüsü olan takımların katıldığı Yıldız Kızlar Bölge birinciliği maçında Bodrum İhtisas Spor Kulübü, İzmir Menemen Belediye Spor kulübünü 3-0 yendi. Üç set oynanan karşılaşmada Bodrum İhtisas Spor Kulübü üst üste aldığı sayılarla karşı takıma set sayısı vermedi. Muğla İl Birincisi olan Yıldız kız takımı aldığı galibiyetle İzmir’de oynanacak olan “Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonasına” gitmeye hak kazandı.

AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp de Voleybol karşılaşmasını izleyenler arasında yer aldı. Maç sonrası genç sporcularla bir araya gelen Demiralp, spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini ifade etti. Kulüp Yöneticisi ve takım antrenörü olan Refik İpçi'yi de tebrik eden Demiralp, Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazanan oyunculara başarılar diledi.

Karşılaşma sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bodrum İhtisas Spor Kulübü antrenörü Refik İpçi şunları söyledi:

"Bugün çok güzel oynadık, çok rahat bir maç oldu bizim için. Çocuklar üstlerine düşen bütün görevi yaptılar. Set vermeden maçı kazandık. Türkiye şampiyonasında da elimizden geleni yapacağız" dedi.