Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:23:24' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:23:24' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=507checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=507update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658278

Bodrum Kartallarından Yılsonu Gösterisi

Bodrum Kartalları Yılsonu Cimnastik Gösterisi’nde, 3-12 yaş arası 60 öğrenci artistik cimnastik gösterisi sundu. 

Bodrum Kartallarından Yılsonu Gösterisi

Bodrum Kartalları Yılsonu Cimnastik Gösterisi’nde, 3-12 yaş arası 60 öğrenci artistik cimnastik gösterisi sundu. 

Oasis AVM içerisindeki Nurol Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda vatandaş katıldı. 2014 yılından beri Bodrum’da faaliyet gösteren Bodrum Kartalları Cimnastik Okulu öğrencileri, yılboyu yaptıkları çalışmalarla hazırladıkları gösteriyi başarıyla sundu. 

Bodrum Kartalları Cimnastik Okulu Sorumlusu Bahar Öztoprak, etkinlik hakkında Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bodrum Kartalları Cimnastik Okulu olarak yılsonu gösterimizi bugün gerçekleştiriyoruz. Kızlarımız her yıl olduğu gibi yine çok büyük emeklerle hazırlandılar. Bu sene konseptimiz renk oldu. Ben de onlarla birlikte rengarenk oldum. Öğrencilerimiz, artistik cimnastik yapıyorlar. En küçük yaş olan 3 yaştan en büyüklerimiz 12’ye kadar 60 öğrencimiz sahneye çıkacak. Takla ile başlayıp havada salto ile bitiriyorlar. Her hareket var.”

Gösterileri heyecanla izleyen aileler de, çocuklarının bu anlarını cep telefonları ile kayıt altında aldı.