BODRUM SAĞLIK VAKFI GENEL KURUL YAPTI

Bodrum Sağlık Vakfı 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, Vakfın Turgutreis ’te bulunan...

BODRUM SAĞLIK VAKFI GENEL KURUL YAPTI
Bodrum Sağlık Vakfı 9. Olağan Genel Kurul toplantısı, Vakfın Turgutreis ’te bulunan merkezinde yapıldı.

Vakıf üyelerinin yoğun katılımının gözlendiği toplantı, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Silah arkadaşları, şehitlerimiz ve vefat eden Vakıf üyeleri için saygı duruşunun ardından, 8. Dönem Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı İbrahim Akkaya’nın açılış konuşması ile başladı. Akkaya, 21 yıl evvel kurulan Bodrum Sağlık Vakfının kurucu üyeleri, yöneticileri, hayırseverleri, gönüllüleri, destekçileri ve çalışanlarının sayesinde kaydettiği gelişmeyi özetleyip, emeği geçen herkese Yönetim Kurulu adına teşekkür etti. Akkaya, bir teşekkür ile ödeşmeye çalıştığımız bu gayretlerin bugün ülkemiz genelinde örnek gösterilen, Bodrum’un yüz akı ve Bodrum’a yakışan bir organizasyona dönüştüğünü ifade etti.

8. Dönem Başkanı Ahmet Biçer ve Yönetim Kurulu Üyelerinin görev süreleri boyunca yaptıkları çalışmaları ile yapılan hizmetler ve bağışçılar hakkında da Vakıf üyeleri bilgilendirildi. Daha sonra söz alan Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri Can Pulak ve Vehbi Yazıcı, yapılan çalışmalarda emeği geçenlere ve hayırseverlere teşekkür eden konuşmalar yaptılar.

Vakfın İşletmekte olduğu Begonvil Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin faaliyet raporunun okunmasının ardından Vakıf faaliyetlerini gösteren sunumlar yapıldı. Vakfın Mali raporunun okunması, oylanması ve onanmasından sonra 9. Dönem Yönetim Kurulunun seçimine geçildi. Üyeler ve önceki dönem yöneticileri tarafından aday gösterilen isimler oybirliği ile Bodrum Sağlık Vakfının 9. Dönem Yönetim kurulu üyeleri oldular. Buna göre oluşan yeni yönetim listesi şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri;

1-İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Başkanı
2-Fatih Ekşi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
3-Süleyman Vehbi Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyesi
4-Atilla Serttaş, Yönetim Kurulu Üyesi
5-Uğur İlhami Özden, Yönetim Kurulu Üyesi

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri;

1-Ülker İnan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
2-İlknur Özer,Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
3-Hüseyin Boyacı, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
4-Yılmaz Algül, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi
5-Engin Ali Kaplan, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi

Denetim Kurulu Üyeliklerine Aydın Yazıcı, Ayvaz Demircan ve Nejat Mutlu seçilirken, Yedek üyeliklerine ise Erol Şahin ve Mehmet Dinler seçildiler.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu adına teşekkür konuşması yapan İbrahim Akkaya, “Bodrum Sağlık Vakfı ailesine katılanların bir daha ayrılamadıkları gibi, dostlarını getirerek aileyi büyüttüklerini belirterek "kaldığımız yerden arkadaşlarımızın da yardımı ile yola devam edeceğiz” dedi.

Dilek ve temenni konuşmalarından sonra Genel Kurul son buldu.