BODRUM YARIMADA SU SPORLARI 1. LİG'DE

Bodrum Yarımada Spor Kulübü Sutopu A Takımı 2.Ligde sezonu Şampiyon olarak tamamlayarak...

BODRUM YARIMADA SU SPORLARI 1. LİG'DE
Bodrum Yarımada Spor Kulübü Sutopu A Takımı 2.Ligde sezonu Şampiyon olarak tamamlayarak Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenen Deplasmanlı Büyük Erkekler Ligine yükseldi.

Dün akşam Kent Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanan Kronometre Spor Programına katılarak duygularını izleyicilerle paylaşan takımın baş antrenörü Fatih Pehlivanoğlu ile takım sporcularından Mete Onur Karabulut ve Orkan Şahinoğlu mutluluklarını dile getirdiler.

Antrenör Fatih Pehlivanoğlu 2 yıllık bir kulüp olmalarına rağmen iki kez ligleri şampiyon bitirerek bugünlere geldiklerini belirterek kısa sürede kulüpteki lisanslı sporcu sayısının 82 ye ulaştığını ve lisanslı sporcularından milli takımlarda görev alan genç oyuncularının bulunduğunu ve bu başarıların önümüzdeki günlerde artarak devam edeceğini umduğunu belirtti.

Şampiyon takımın oyuncularından Mete Onur Karabulut ve Orkan Şahinoğlu ise şampiyonluktan dolayı mutlu olduklarını bu gururu Bodrum'a yaşatmanın keyfini sürdüklerini belirttiler.

Genç oyuncular aynı zamanda bu sporu yapmanın kendilerine olan faydalarından bahsederek tüm genç arkadaşlarını bu sporu yapmaya davet ettiler.

Antrenör Fatih Pehlivanoğlu Bodrum Belediye Başkanı Metmet Kocadon'a desteklerinden dolayı teşekkür ederek etti.

Yaklaşık bir saat yirmi dakika süren programda keyifli sohbetler eşliğinde su topu oyunun kuralları ve maçlarda oyuncuların pozisyonlarına göre nasıl yetiştirildikleri konuları hakkında Kent Tv izleyicilerine detaylı bilgiler sunuldu.

Her hafta salı günleri akşam saat 21.00'da canlı olarak yayınlanan Kronometre programında konuk olarak görmek istediğiniz konukları ya da konuları Facebook üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Kronometre Facebook Sayfa adresimize ulaşmak için Facebook arama butonuna KRONOMETRE TV PROGRAMI yazarak ulaşabilirsiniz.