BODRUM YENİ YILA YAĞMURLA GİRDİ

Bodrum 2019 yılına sağanak yağmurla birlikte girdi. Bodrum Belediye Meydanında toplanan...

BODRUM YENİ YILA YAĞMURLA GİRDİ
Bodrum 2019 yılına sağanak yağmurla birlikte girdi. Bodrum Belediye Meydanında toplanan binlerce kişi ünlü şarkıcı Edis konseriyle coşarken 2019 yılına dakikalar kala sağanak yağmur bastırdı.

2019 yılı tüm yurtta olduğu gibi Bodrum’da da coşkuyla kutlandı. Binlerce vatandaş Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen Edis konserine akın etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Edis şarkılarıyla sevenlerini coşturdu. Meydanı dolduran vatandaşlar hep bir ağızdan şarkı söyleyerek Edis’e eşlik etti. 2019 yılına dakikalar kala bir anda yağmur bastırdı. Sağanak şekilde yağan yağmurda kimi vatandaşlar meydanı terk ederken, pek çoğu ise yağmura aldırış etmeden Edis ile beraber yeni yıla girdi.

Konser arasında sahneye çıkan Bodrum Belediye Başkan Mehmet Kocadon, tüm Bodrum halkının yeni yılını kutlayarak, “Hepinizi canı gönülden sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Bodrum son zamanlarda depremlere, sel felaketlerine maruz kaldı ama bizler hep dimdik durduk, dik durmaya devam ettik. Bugün burada yağan yağmurda da dimdik beraberiz sizlerle. Ve diyorum ki; hırslarımızın, sevgimizin ve mantığımızın önüne geçmediği; huzurlu, sağlıklı, mutlu, birlik beraberlik içinde kardeşçe yaşayacağımız bir yıl diliyorum hepinize. Bu yağan yağmurun arkasından bilin ki çok güzel bir bahar gelecek. Sizlerle beraber bu baharı da birlikte kutlayacağız. Hepinize iyi seneler” dedi.

Konuşmanın ardından tekrar sahneye çıkan Edis yağmur altında sevenlerine şarkılarını söylemeye devam etti. Edis’in şarkılarıyla coşan Bodrumlular meydanda dans etti.

Havai fişek gösterileri ise Bodrum’u aydınlattı. Yaklaşık 15 dakika boyunca havai fişek gösterisi devam etti.

Bodrum’da yılbaşı eğlenceleri ilçede faaliyet gösteren mekanlarda gece geç saatlere kadar devam etti.