Bodrum’da 2 Parsel Açık Artırmada

Bodrum’da yaklaşık 12 dönüm genişliğindeki 2 arsa Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca satılacak.

Bodrum’da 2 Parsel Açık Artırmada

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Ankara, İstanbul ve İzmir'in de arasında bulunduğu 25 ilin bazı ilçelerinde arsaları, yarın düzenlenecek açık artırma ile satışa sunulacak. Müzayede sonucunda tekliflerin Bakanlıkça değerlendirilmesinin ardından arsaları satın alacak gerçek veya tüzel kişiler belirlenecek.

Tüm arsalardan elde edilecek kazancın kentsel dönüşüm hesabına aktarılarak, riskli binaların tasfiyesi ve olası afet durumlarında kullanılacağı ifade edildi. Müzayede, yarın saat 10.30'da, Ankara'da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, İzmir'de Bornova Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonu ile internet üzerinden "www.emlakmuzayede.com.tr" adresinden yapılacak.

BODRUM’DA 2 ARSA SATILIYOR

Bu kapsamda Bodrum’da 2 arsa satışa sunuluyor. Konacık Mahallesi’ndeki Amiral Caddesi Sarıyaz Evleri’nin üst kısmındaki 7 bin 782 metrekare konut alanı, 23 milyon 347 bin 590 TL muhammen bedelle satışa çıkarılacak. 

Diğer arsa ise Türkbükü Mahallesi’nde. Çamtepe Caddesi’nde denize yakın bir konumdaki 4 bin 116 metrekarelik konut alanı, 9 milyon 469 bin TL muhammen bedelle satışa sunulacak.