Bodrum'da Bayram Eğlencesi

Ramazan Bayramı nedeniyle Bodrum'a gelen tatilciler gündüzleri plajları akşamları ise eğlence mekanlarını doldurdu. 

Bodrum'da Bayram Eğlencesi

Ramazan Bayramı nedeniyle Bodrum'a gelen tatilciler gündüzleri plajları akşamları ise eğlence mekanlarını doldurdu. 

Ramazan Bayramı dolayısıyla Bodrum’a gelen yerli turistler, bayramın tadını doyasıya çıkarıyor. Gündüzleri plajları dolduran vatandaşlar, akşamları restoranlarda, geceleri ise eğlence kulüplerinde bayramın tadını doyasıya çıkardı. 

Akşam saatlerinde restoran, kafe ve eğlence mekanlarına kendi araçları ile gitmek isteyen tatilciler, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Cevat Şakir Caddesi ve Neyzen Tevfik Caddesi başta olmak üzere ilçenin farklı noktalarında trafik yoğunluğu oluşturdu. 

İlçede faaliyet gösteren bir çok mekanı dolduran tatilciler, sabahın erken saatlerine kadar eğlendi. 

Bodrum’daki bazı mekanlarda bayrama özel programlar düzenledi. Ünlü sanatçılar Ziynet Sali ve Banu Zorlu da Ramazan Bayramın ikinci gününde Bodrum’daki 2 ayrı mekanda sahne aldı. Savra'da sahne alan Evren Can Gündüz muhteşem performansıyla mekanı dolduran izleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı.

"Bodrum'un bu muhteşem manzarasına karşı sizlerle birlikte şarkılar söyleyeceğim için çok mutluyum" diyen Sali, kendisini dinlemeye gelen misafirlerinin Ramazan Bayramını kutlamayı da ihmal etmedi. Repertuarında yer verdiği birçok eserini hayranlarıyla birlikte coşkulu bir şekilde seslendiren başarılı sanatçı, sahnedeki cesur danslarıyla da hem kulağa hem göze hitap etti. 

Bayramın ikinci günü çıktığı sahnede, sevenlerine hazırladığı repertuar ve muhteşem performansı ile alkışları toplayan Banu Zorlu da sırt dekolteli taş detayları olan elbisesiyle de göz doldurdu. Sevilen şarkıları hayranları ile beraber seslendiren Zorlu, kendisini dinlemeye gelenler ile şarkı aralarında sohbet etmeyi ihmal etmedi.