Bodrum'da Beyaz Gece...

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına düzenlenen “Yaza Merhaba Partisi” ve “Bodrum Ticaret Odası Golf Cup” ödül töreni yoğun ilgi gördü. Geceye katılan herkes beyaz renk kıyafet giydi.

Bodrum'da Beyaz Gece...
Beyaz konseptli gecede, misafirler saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz kıyafetleriyle göz kamaştırdı

Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına düzenlenen “Yaza Merhaba Partisi” ve “Bodrum Ticaret Odası Golf Cup” ödül töreni yoğun ilgi gördü. Geceye katılan herkes beyaz renk kıyafet giydi.

Bodrum Ticaret Odası(BODTO), tarafından bu yıl ilki düzenlenen Golf Cup’ın ödül töreni Mandalin adlı mekanda gerçekleştirildi. Aynı zamanda Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’nın yaza merhaba partisi olma özelliğini de taşıyan geceye ilgi yoğun oldu. Beyaz konseptli gecede, misafirler saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz kıyafetleriyle göz kamaştırdı.

Geceye, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’un da olduğu çok sayıda davetli katıldı. 

Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, gece ile ilgili Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı yararına Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Golf Kulübü’nün ve Bodrumluların düzenlediği “Yaza Merhaba Partisi”ndeyiz. Bilet satışlarından da gördük ki büyük bir ilgi var. Bunun anlamını ben şöyle ifade ediyorum; Bodrum vakfına sahip çıkıyor. Bu yeni bir şey değil. 23 yıllık bir vakıf ve Bodrum’un yüz akı. Vakfımıza gelip gören herkesin dışarıda anlattığı bir vakıf. Bu güzel geceyi düzenleme serüveninde Bodrum’un kurumlarının, yani BODTO’nun, belediyemizin, her türlü odalarımızın, firmalarımızın inanılmaz bir ilgisini gördük. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki arzumuz destek verenlerin vakfımıza gelip oradaki fiziksel koşulları verilen hizmetleri, atölye çalışmalarını yerinde görmelerini çok arzu ediyorum. Bu anlamlı teveccühün oradan sahiden özenle işlendiğini, özenle yönetildiğini Bodrumluların görmesini çok arzu ediyorum.”

Gecede vakfa nasıl gelir sağlandığını da anlatan Akkaya, “Bilet satışlarımız oldu. 50 TL giriş. İçeride insanların içtikleri vakıf adına tahsil edildi. Atilla kardeşim, Mandalin ve personeli büyük fedakarlık yaptılar. Hem bu mekanı bize açtılar, hem de gece saat 00.00’a kadar oluşacak hasılatın tamamını bize verdiler. Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Golf Kulübü bilet satışlarında destek oldular. Ayrıca kurum olarak bilet aldılar. Birçok otelimiz, restoranımız burada servis edilen aperatifleri sağladılar. İçki bağışında bulunanlar oldu. Bütün bunların gelirleri direk Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na aktarılıyor. Bu geceye katkıda bulunan, bilet alan, sponsor olan kişi ve kurumlara çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Golf turnuvasında dereceye girenlere ödüllerinin verildiği gece, renkli görüntülere sahne oldu. Geceden elde edilen gelir, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı’na aktarılırken emeği geçenlere teşekkür plaketi verildi.