Bodrum'da E-Twinning Ödül Töreni

Bodrum’da düzenlenen törende 32 okul e-Twinning kalite levhası, 114 Öğretmen Ulusal Kalite Etiketi, 61 Öğretmen de Avrupa Kalite Etiketi aldı.

Bodrum'da E-Twinning Ödül Töreni

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “e-Twinning” faaliyetleri kapsamında Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi alan öğretmen ve kurum yöneticilere yönelik ödül töreni düzenlendi.

TED Koleji Konferans Salonunda düzenlenen törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Bodrum Zabıta Müdürü Deniz Özyıldız, Şube Müdürü Mesut Topaloğlu, Okul Müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe konuşma yaptı. Ardından Müzik Öğretmenleri tarafından Müzik dinletisi gerçekleştirildi.

Öğretmenler tarafından yürütülen nitelikli e-Twinning projelerine Ulusal ve Avrupa Kalite ödülleri ve levhaları takdim edildi. Törende 32 okul e-Twinning kalite levhası, 114 Öğretmen Ulusal Kalite Etiketi, 61 Öğretmen de Avrupa Kalite Etiketi aldı.