Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:56:13' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:56:13' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=500checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=500update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658320

BODRUM’DA EVA HERZİGOVA RÜZGÂRI…

Dünyaca ünlü top model Eva Herzigova Yalıkavak beldesinde açılışı yapılan bir gece...

BODRUM’DA EVA HERZİGOVA RÜZGÂRI…
Dünyaca ünlü top model Eva Herzigova Yalıkavak beldesinde açılışı yapılan bir gece kulübüne onur konuğu olarak katıldı.

Yalıkavak’ta gecen yıl Marina satın alan ünlü iş adamı Azeri Mübariz Mansimov’ın açtığı gece kulübü ve restoranın açılışına, Eva Herzigova onur konuğu olarak katıldı.

Açılış ünlüler geçidine döndü. Ünlü model Eva Herzigova açılışa Renault Formula 1 takımının sahibi Flavio Briatore ile katıldı.

Yaza merhaba partisi veren Billionaire Club ve Cipriani görkemli bir gece yaşandı.

Birçok ünlü isim ve sosyete camiası da Yaza merhaba Partisi için bir araya geldi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerda’ın da katıldığı partiye, Ali Taran, Gökan Şükür, Enbe Orkestrası üyeleri başta olmak üzere birçok ünlü isim önce restoran kısmında yemek yedi daha sonra kulübe geçerek yaza merhaba partisinde gönüllerince eğendi.

Gazetecilerinde sorularını yanıtlayan Eva Herzigova Bodrum’u çok sevdiğini belirterek “Yaza merhaba partisi için Bodrum’a geldim. Daha öncede gelmiştim ama o zamanlar küçük bir kasabaydı şimdi çok büyümüş ve gelişmiş” dedi.