BODRUM’DA İL EMNİYET MÜDÜRLERİ ZİRVESİ…

Turizm bölgelerinde görev yapan İl Emniyet Müdürleri Toplantısı, Bodrum'da başladı....

BODRUM’DA İL EMNİYET MÜDÜRLERİ ZİRVESİ…
Turizm bölgelerinde görev yapan İl Emniyet Müdürleri Toplantısı, Bodrum'da başladı.

Rixos Otel'de başlayan toplantıya Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar başta olmak üzere Antalya, İzmir, Isparta, Aydın, Balıkesir, Denizli, Muğla ve Manisa il emniyet müdürleri ile Emniyet Genel Müdürlüğü'nde görevli 9 daire başkanı katılıyor.Muğla Valisi Fatih Şahin de toplantının ilk gününe katılan isimler arasındaydı.

Toplantının açılışında konuşan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Kılıçlar, zaman zaman bölge toplantıları yaptıklarını, daha önce Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde düzenledikleri toplantılar serisinin bu ayağında ise özellikle turizm faaliyetinin yoğun olduğu illerin müdürleriyle toplantı yaptıklarını söyledi.

Bodrum'daki toplantıda çevredeki il emniyet müdürleri ve Genel Müdürlükteki ilgili daire başkanlarıyla bir araya geldiklerini belirten Kılıçlar, ''İki günlük bir toplantı olacak. Buradaki sorunları, özellikle turizm bölgelerindeki güvenlik, trafik ve diğer sorunları tartışmak ve hep birlikte değerlendirmek içi bir araya geldik. İnşallah yararlı olur, faydalı olur diye düşünüyorum'' dedi.

Toplantı iki gün boyunca basına kapalı olarak devam edecek.