BODRUM'DA SAHNEYE ÇIKTI...

Murat Boz, Aslı Enver çiftinin ayrılık haberlerinde adı geçen, son günlerin dikkat...

BODRUM'DA SAHNEYE ÇIKTI...
Murat Boz, Aslı Enver çiftinin ayrılık haberlerinde adı geçen, son günlerin dikkat çeken ismi Bahar Candan Bodrum'da sahneye çıktı. Kendisini dinlemeye gelen tatilcilere şarkılarını söyleyen Candan, Enver ve Boz'un barışma haberlerinin kendisini ilgilendirmediğini söyledi.

Bir televizyon kanalında yayınlanan moda yarışma programındaki ilginç konuşmaları ve hareketleriyle dikkatleri çeken, hakkında Aslı Enver ve Murat Boz'un ayrılmasına yol açtığı iddiasına ilişkin haberler yayınlanan Bahar Candan, Gümbet Barlar Sokağı'ndaki Pasha Clup'ta sahneye çıktı. Candan'ı, yaklaşık 1000 kişi dinledi. Bahar Candan, sahneye 'Dondurma Gibisin' adlı şarkısını söyleyerek çıktı. Daha sonra Derya Uluğ'un 'Canavar' ve Edis'in 'Dudak' adlı şarkılarını söyledi.

SORULARI YANITLADI

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Bahar Candan, okulların tatile girmeye yaklaşması ile birlikte Bodrum'a geldiğini belirterek, "Burada her gün etkinliklerim olacak, şarkılarımı söyleyeceğim. Çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Bugün hayatımın en mutlu günü diyebilirim" dedi.

Çok yorucu bir süreçten çıktığını söyleyen Candan, "Çok yoruldum hem yarışma programı, okulum, hem de güzellik merkezimizdeki sorumluluklarımla bayağı bir yoruldum diyebilirim. Ama zaten beni eğlenmek dinlendiriyor. Burada hem eğleneceğim, hem dinleneceğim, hem de tatil yapacağım. Bir de para biriktireceğim" dedi.

"BANA HAKSIZLIK YAPILDI"

Ünlü çiftin ayrılığına neden olduğu yönündeki haberlerle ilgili de konuşan Candan, "Benim için talihsizlikti. Söylenebilecek her şey benim tarafımdan söylendi diye düşünüyorum. Bana haksızlık yapıldı" dedi. Aslı Enver ve Murat Boz'un tekrar barıştıkları hatırlatılan Candan, kendisini ilgilendirmediğini söyledi.


Muhabir: Hülya ELTEŞ